Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nálatok hol van az a határ,...

Nálatok hol van az a határ, hogy mennyire betegen mentek még munkába, suliba?

Figyelt kérdés
Mivel most elég alaposan megfáztam. Bár "csak" az orrom folyik, de ezzel nem mennék táppénzre.

2017. szept. 19. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor nem megyek, ha lázam van, vagy fosok/hányok.

Bar szerintem ez munkahelyfuggo. Pl ha etteremben dolgoznek sztm nathaval se mennék, nehogy megfertozzek mindenkit.

2017. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irodában, egy légtérben is elkaphatják sokan, én is így kaptam el.
2017. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam még táppénzen. Nem ér annyit nekem az a sok mászkálás miatta..hogy pár napot itthon legyek. Lázra bekapok 1 gyógyszert és mehetek.
2017. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oke. Es en is legszivesebben egy sima nathaval is otthon maradnek, de szerintem akkor ki is rugnanak, annyi hianyzasert.
2017. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel vállalkozó vagyok és itt a mühely a szomszédban így én nem megyek táp pénzre mert én vagyok a saját górém azaz ha beteg vagyok el megyek a dokihoz , adjon valamit , ha annyira vacakul vagyok akkor max 1-2 nap pihenek techinaki okok miatt zárva azta annyi . Amúgy meg 265 nappol kb 360 nap megy a munka
2017. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!