Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek Hpv-s? Ha igen mit...

Lehetek Hpv-s? Ha igen mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Kb egy honapja elmentem egy oromlanyhoz. Ovszerrel tortent aktus es ovszer nelkuli franciat kaptam. En nem csinaltam neki. Ha hpv-s volt a lany elkaphattam tole? Illetve akar meg a hiv-et is? Nagyon felek, eletemben eloszor csinaltam ilyet eddig csak hosszu kapcsolataim voltak (25/F vagyok). Vert vettek tolem nemregiben, vizsgaljak a hpv illetve hiv jelenletet a verben? Azert kerdezem mert ekcema jott ki a karjaimon pedig eddig nem volt soha. Hova tudnek ezen kovul meg elmenni szuresre ha vervetelkor nem vizsgaljak? Koszonom a valaszokat elore is, tobbet biztos hogy nem veszek igenybe ilyen szolgaltatast...

2017. nov. 15. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy óvszer nélküli franciázás? (Az is sexelés nem?) Mert ha a hímvessződ gumi nélkül behatolt a prosti vaginájába és annak van HPV-je meg HIV-je, akkor biztos megfertőzött. :(
2017. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
történt valami azóta?
2018. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!