Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 éve elkaptam egy vírust...

1 éve elkaptam egy vírust elfog múlni?

Figyelt kérdés
1 éve elkaptam egy vírust és volt egy szemölcs a lábujjamon azt kétszer piszkáltam és lett 3 elkezdtem járni bőrgyógyászhoz kezelésre és az a 3 eltűnt de lett helyette 7 hasonló csak sokkal kisebbek úgy érzem sose fog el múlni mikor múlik már el?

2017. dec. 13. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
tenylegesen elmulni sosem fog. lesznek - akar hosszu, evekig tarto - tunetmentes idoszakok, de eleted vegeig elkiser.
2017. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy idősebb leszel végleg megszűnik nekem is voltak de már nagyon régóta nincs.Fel a fejjel.
2017. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ugyanígy voltam. Szedtem rá kúraszerűen isoprinosine-t. Bőrgyógyász leégete, de visszajött fokhagyát ragasztottam rá estére. Így is visszajött de sokkal lassabban. Annyit szenvedtem vele, hogy elfogadtam van egy pár alig látható. De kevesebb vann mint volt.
2017. dec. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!