Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Dalacin utáni hasmenés ellen?

Dalacin utáni hasmenés ellen?

Figyelt kérdés
Dalacint szedtem, be volt gyulladva a fogam. Jó beteg módjára be is szedtem az egészet, ahogyan azt kell. Viszont az utolsó napokban hasmenés jelentkezett. Ez már több, mint egy hete tart, gyógyszertárban Protexin Balance kapszulát kaptam rá, de nem mondanám, hogy ha. Eszem az élőflórás dolgokat, de az se nagyon. Legyek türelmes, el fog ez múlni? Mit javasoltok? Normaflore jó lehet?

2018. jan. 21. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be. A Normaflore-ról sokan mondják, hogy semmit nem ér, meg más ilyen készítmény sokkal jobb, viszont én próbáltam mást, nem jött be. Nálam csak a Normaflore válik be. Két ampulla egy nap és minden ok. Sőt, most már úgy tudom, hogy van olyan fajtája is, amiben 1 ampullában benne van a másik 2 ampullájának megfelelő adag. Viszont a gond az, hogy te nem az antibiotikum kúra mellett alkalmaztad. Ha már rögtön azzal egyidejűleg szedtél volna probiotikumot, akkor nem jött volna így elő a problémád. Most már annyira tönkre vágta a bélflórádat az antibiotikum, hogy jóval több idő kell, hogy helyreálljon. Valószínűleg emiatt nem érzed a hatását annak, amit szedsz.

Legközelebb pedig ahogy elkezdesz antibiotikumot szedni, párhuzamosan rögtön szedj probiotikumot is.

Ha nő vagy, mert ezt nem írtad, de ha mégis férfi, még olvashatják nők is ezt a kérdést, akkor pedig ez sem elég, hanem a hüvelyben hüvelyflóra helyreállító készítményt kell alkalmazni, hogy ne alakuljon ki hüvelygomba.

2018. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó lehet még a Pro gastro immun vagy Pro gastro 825 (csak ezek nagyon drágák). Azért jó, mert többféle baktérium tartalmaznak, nem csak egyet.

Nálunk bevált.

2018. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!