Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyár eleje óta minden hónapban...

Nyár eleje óta minden hónapban vírusos náthám (az orvos szerint) van. Hőemelkedés, torokgyulladás, stb. Mi lehet ennek az oka, hol tudnak tényleg segíteni?

Figyelt kérdés

Napi 1000mg c-vitamin, d-vitamin, multi, változatos étrend, sok gyümölcs-zöldség, fehérje, réteges öltözködés, de hiába! Kerülöm a betegeket is pedig! Az orvosom mindig egyértelmű vírusfertőzést mond. 38 fokos hőemelkedést érzem meg először, ami egy éjszakára felmegy 39-re, majd másnapra elmúlik. Aztán torokkaparás majd gyulladás, vizes orrfolyás ami átmegy sűrűbe. Tüsszögés is van. Allergiavizsgálatom negatív!

Minden egyes hónapban táppénzre kell mennem! Annyira rosszul vagyok hogy nem tudok bemenni dolgozni, csak megbetegítenék másokat. Már veszélyben az állásom!

Hova tudok fordulni ha leráz a háziorvosom a vírus dumával? Szerintem nem normális hogy a megelőzés ellenére valaki minden hónapban egy hétig komolyan náthás legyen!

175cm vagyok és 80kg, férfi, sportolok is rendszeresen, nem vagyok elhízott!


2018. febr. 1. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Plusz info: hiv vírusom biztosan nincsen mert lassan egy éve nem volt szexuális kapcsolatom!
2018. febr. 1. 10:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Kéz fertőtlenítés? Vannak ezek a kis tubusos kézfertőtlenítők. Osztálytársam gyakran használja mellettem ül nem is kapja el.
2018. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vírusos fertõzésed van, nekem is aztmondta az orvos, nem javultam semmit és elmentem az ügyeletre, és Streptococcus baktérium volt, aztmondta az ottani orvos.Felírt antibiotikumokat, és 2nap múlva jobban is lettem.Demost megint ez van, szòval ha meggyógyulok akkor kérem hogy vegyenek torokváladék kenetet.Ez által kitenyésztik a baktériumot, és kell egy antibiotikumos kúra.Javaslom ha meggyógyulsz, teis kérd hogy vegyenek le kenetet, mert ha a baktérium ott van a torkodban akkor folyamatosan vissza fog térni.
2018. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is arra gondolok, hogy sokkal valószínűbb a baktérium mint a vírus. Ilyenkor gócot szoktak keresni. Ez lehet rossz fog is. Én ugyan nem voltam lázas de állandóan bedugult az orrom, bioptron lámpáztam 1 hétig naponta 2x és elmúlt Hatalmas sárga trutyikat fújtam ki
2018. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészet? Teljes kivizsgálás? Mett etüz jut az eszembe. Nekem a torkom nen javul, szóval holnap fogok kérni időpontot. ( november óta, de amúgy általában fáj)
2018. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!