Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csinaljak? Mar nagyon...

Mit csinaljak? Mar nagyon kesz vagyok ettol.

Figyelt kérdés
Hetfo este betegedtem meg. Lazas vagyok, torkom, fejem is faj napok ota. Ma viszont csak egyszer ment fel a lazam es tokre orultem de most erzem azt a valadekot, nyakot a torkomnal es en soha nem tudtam ezt kikopni csak lenyelni vagy kifujni az orromon de ez meg rosszabb mert jelen pillanatban levegohoz alig jutok. ACC sem segit. Valaki valami megoldast?

2018. febr. 8. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy allergiás a kamillára, akkor gőzölhetsz azzal, ha allergiás vagy akkor csak sós vízzel. Suspenció terpini az kanalas köptető esetleg azt lehet még megpróbálni ha nem tudod felköhögni a váladékot. Fekete bodza tea, gyömbérrel és mézzel szintén hurutoldó. Infralámpa nagyon jó fejfájásra és a torkodat is melegítheted vele. Vagy csinálj egy jó forró zöldséglevest, tegyél bele sok fokhagymát is. Ha eszembe jut még valami írok.
2018. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kórházban mikor nem tudtam felköhögni abroxolt adtak. Nem tudom hat e mert nem vettem be :-) De hátha van kedved kipróbálni.
2018. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom.:)
2018. febr. 8. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Abroxol nincs (csak Ambroxol) de fontosabb az, hogy a köhögés fajtájától függ, hogy milyen szer kell rá. A patikus segít kiválasztani a megfelelő szert.
2018. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen azt akartam írni csak a telefonon olyan kicsik a billentyűk, hogy kimaradt egy betű. 😜
2018. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!