Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami baj van a gyomrommal?

Valami baj van a gyomrommal?

Figyelt kérdés

Szoval. Sziasztok. Tavaly kezdodott ez az egesz gyomorproblema. Ezelott mindig egynap egyszer elmentem wcre egybe “kijott” nem kellett erolkodni es “szep szine meg allaga” is volt. Utana elkezdett mashogy lenni. Egyszeruen egy nap 6x is elmentem wcre (nagyra) es mindig hasmenesem volt de EROLKODNOM kellett. Elejen egy kicsi feher vagy atlatszo trutyis valadek jott ki. Ez igy ment fel evig. Utana elkerultem korhazba ott kaptam infuziot stb(jarvannyal voltam) utana elmult a hasmenes. De meg mindig kellett menni. Kellett akkoris es meg mindig kell menni mert ingerel de semmi nem jon csak valadek. Es az erdekes az hogy csak itthon mashol nem. Hozzateszem nagyon vekony vagyok semmitol se hizok allitolag gyors az anyagcserem. Nemtudom ez mitol van de mar idegesit hogy egy nap ennyiszer elmegyek wcre hiszen egeszsegtelen.

13/L

(Laktozerzekeny vagyok, pajzsmirigy gondom nincs, anorexias vagy barmilyen mas etkezesi zavarom se.)



2018. febr. 9. 22:15
 1/1 Bebee válasza:
Fennáll a lehetősége, hogy valamilyen más dologra is allergiás vagy, esetleg pszichés probléma,akármilyen furán is hangzik, így azt tanácsolom fordulj vele orvoshoz.
2018. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!