Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kollégiumban düh fertőzés...

A kollégiumban düh fertőzés van. Honnan tudhatom, hogy elkaptam e?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kollégiumban egy lány ruhes volt, és állítólag már nyár óta, csak senki sem tudott róla.

Felek, hogy megertozodtem, viszont tüneteim még nincsenek.

Kiváltottam a patikabol Novascibint, ma le is fogom kezelni magam.

Viszont ad valamiféle jelzest, hogy ruhes vagyok e, vagy nem? (Például arra tudnék gondolni, hogy ha ruhes vagyok csíp, ha nem nem).

Köszönöm előre is.😊



2018. febr. 19. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A rühfertőzés látszik a bőrön. Általában a kéz ujjtöveinél, és a láb ujjtöveinél,a bőr puha részein szeret megtelepedni. Úgy néz ki, mintha horzsolás lenne a bőrön, esetleg viszket.
2018. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De a lappangási idő több hét.

Lehetséges, hogy a tünetek meg nem jelentkeztek, de már bennem van.

Ezért is kéne tudnom, hogy ténylegesen ruhes vagyok e, vagy nem.

Vagy rosszul tudom,m

2018. febr. 19. 20:49
 3/4 A kérdező kommentje:
*?
2018. febr. 19. 20:49
 4/4 anonim válasza:

Véleményem szerint nem fertőződtél meg. Ne aggódj.

Próbáld meg kerülni a "rüh" betegségben szenvedő társad.


Ha elkaptad, azt úgy is észreveszed. De valószínűtlennek tartom. Arra figyelj, hogy ne érintkezzetek, ne ülj olyan helyre, ahová ő ült, próbáld nagy mértékben kerülni.

2018. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!