Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV fertőzött?

Lehetek HIV fertőzött?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok fiúval feküdtem le az elmúlt 2 évben, néhányukkal gumi nélkül, köztük egy buli után egy külföldi fiúval is, de általában olyanokkal, akikkel csak én szexeltem egymás után többször.

Nagyon erős az immunrendszerem, ritkán vagyok beteg de egy hónapja náthás voltam most pedig torogyulladásom van lázzal. Mivel régen voltam vérvételen, kaptam beutalót. Egy mezei vérvételnél kèrhetek HIV-re is kivizsgálást? Vagy egyáltalán van okom félni?



2018. márc. 7. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehetnél felelőségteljesebb akár baba is becsúszhatott volna. Sima vérvételen nem teszelnek HIV vírust. Ahhoz nemi beteg gondozóba kell vért venni,ha jól tudom,de tuti sima vérvételnél nincs olyan opció.
2018. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha összefekszel fűvel fával elkaphattad simán.
2018. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van okod félni. Menj el egy anonim HIV szűrésre, ÁNTsz-eknél és egyes kórházakban csinálják.
2018. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha előbb kérdezel, akkor mondtam volna, hogy ha a szex után 3X átköpsz a jobb vállad fölött, akkor semmi bajod nem lesz!
2018. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!