Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyirokcsomó gyulladásom van,...

Nyirokcsomó gyulladásom van, de senki nem tud segíteni rajtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is: tudom, hogy nem ti a hozzá nem értők fogjátok megoldani a problémám, de minden tanácsot, ötletet, tapasztalatot szívesen fogadok. Évek óta fenn áll ez a problémám. Mandulámat kétszer kiműtötték ( abba most nem mennék bele, hogy miért kétszer) tehát ez nem okozhatja. A nyaki nyirokcsomóm 5 éve van baloldalon megduzzadva, kemény és jól kitapintható. Januárban voltam biopszián, mert féltem hogy daganat. Nem az, viszont gyulladt. Ennyi információt kaptam 30 ezer forintért.....

Nagyon sok fül-orr-gégésznél voltam már, akik nem tudják mitől van gyulladásban, ha egyszer már nincs mandulám. Teljesen el vagyok keseredve. Sokszor megfázom, beteg vagyok hiszen le van gyengülve az immunrendszerem. Hullik a hajam, állandó fáradtság gyötör és igenis zavar, hogy ott van egy kemény csomó a nyakamon.

Mit tegyek, hogy meggyógyuljak? Segítsetek kérlek :(


2018. márc. 20. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Góckutatás, nem csak fogászati téren.
2018. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sokszor a processus mastoideus gyulladt, ezt mri-vel lehet latni, ez esetleg okozhat nycs megnagyobbodast

fog gockutatas megvolt?

a patologus mit ort le milyen a nycs, mi a pontos diagnozis? reaktiv?

aspiracios citologia volt vagy szovettan?

2018. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
góckutatás megvolt, gyulladt bölcsességfogamat is kiműtötték. igen, reaktív. Keresem a papírt, amin minden rajta van. hogyan lehet kezelni azt, amit írtál?
2018. márc. 20. 20:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Aspirációs citológia volt.
2018. márc. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!