Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek HIV fertőzött...

Szerintetek HIV fertőzött lehetek?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. 2 hónapja volt egy fél perces védekezés nélküli aktusom egy 16 éves lánnyal. Hüvelyi behatolás történt. Előttem 2 sráccal volt még a lány. A 2-4 hét között semmi influenza szerű tünetem nem volt. 1 hete begyulladtak a manduláim, az orvos idült mandulagyulladást állapított meg, ki kell műteni. Voltam altató orvosi vizsgálaton, ahol a véreredményem kiváló volt, nem volt semmi baj. Nem volt magas lázam, nem volt hasmenésem, a nyirokcsomóim sincsenek különösen megduzzadva. Pár napja elkezdett viszketni a bőröm, főleg este, fürdés után, illetve száraz bőr tünetei jelentkeztek. Tesómnak klór-allergiás a bőre, és neki is így kezdődött, lehet, hogy én is allergiás vagyok a klórra, vagy a tavasz miatt valamire? Nincsen fejfájásom, nincsen állandó fáradtság érzetem. Soha nem voltam férfival, ő volt az első nő az életemben. Érdeklődni szeretnék, hogy kb Magyarországon mekkora lehet az esélyem, hogy elkaptam mert nagyon félek. Sokat stresszelek ezen.

2018. márc. 21. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem nagy az esély. Viszont mindenki, aki védekezés nélkül szexel, megfertőződhet.

Viszont!!! Tüneteid még nem lennének :D Azokhoz évek kellenek!

Szóval a mostani betegségednek ehhez semmi köze!

2018. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy Aids- es.
2018. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Menj el HIV szűrésre,aztán megnyugodhatsz.

Az meg hogy nem voltál férfival,lényegtelen, heteróként is elkaphatod.

2018. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Néztem Dr. Szlavik János eloadasait a neten, es mondta hogy ma Magyarországon a HIV fertőzöttek 90%a rizikocsoportba tartozik. Azt is mondta hogy nőről férfira nehezen megy at a HIV
2018. márc. 21. 11:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Istenkém, menj el tesztelni. 18 éves vagy, biztos meg tudod úgy oldani hogy szüleid ne tudjanak róla. És akkor nem fogsz tovább aggódni. Amúgy meg én hamarabb félnék tőle hogy attól a fél perces védekezés nélküli aktusból nem e fog egy kis poronty születni.

Annak is ugyanúgy megvan az esélye, sőt több is mint a HIV fertőzöttségednek. :) Értem hogy 16 éves a csaj de te beszélted rá hogy gumi nélkül csináljátok vagy ő mondta, mert akkor tényleg nagy ribizli, és még hülye is. :D

Szerintem ne kísértsd a sorsod, használj gumit, vagy keress állandó párkapcsolatot.

2018. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te... Azóta ezen stresszelsz?... Hányszor elmehettél volna tetsztet csináltatni????
2018. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Bebeszéled magadnak
2018. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy fertőzött. De legközelebb védekezz!
2018. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Király, hogy lepontoztak, de azóta sem változott semmi, ha megint ki van emelve..
2018. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az ablakperiódus kb. 4 hét. A szexuális aktustól számított 4 hétben fals negatív eredményt kaphatsz, így addig nem érdemes elmenni tesztet végezni. Várj türelemmel, majd menj el a tesztre. 5 perc az egész.
2018. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!