Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyomorfekélyt okozhat immunren...

Gyomorfekélyt okozhat immunrendszer betegség?

Figyelt kérdés

Helló. Nos, az orvosom azt mondta, hogy Immunrendszer betegségem van, amitől kialakult gyomorbetegség amit gyógyszerrel tudok egyensúlyban tartani. (Google Keresés alapján, Gyomorfekély lehetséges).

Lehetséges, vagy én tévedek?Kicsit összezavarodtam , mert elvileg autoimmun betegségem van, de kicsit furcsa.


2018. ápr. 19. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy cikket, hogy kiderült, hogy a gyomorfekélyt fertőzés okozza, olyan baktériumok, amelyek mindig ott vannak a gyomrodban, de bizonyos körülmények között túlszaporodnak. Igen komoly tudományos elismerést is ért ez a felfedezés, hiszen százvalahány éve hitték, hogy a gyomorfekélyt a stressz okozza. De a magyar orvosi kar ezt valószínűleg csak 40-50 év múlva fogja elhinni, szóval keress rá. Azt hiszem, lehet autoimmun betegség az oka.
2018. ápr. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Tanítják itthon is.
2018. ápr. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!