Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 2-3 hónapja sárgás a...

Már 2-3 hónapja sárgás a székletem.17/F? Többi lent

Figyelt kérdés
Decemberben allítólag mononukleózisom volt, ez onnan derült ki hogy február elején elmentünk orvoshoz , mivel egyszercsak laktózérzékeny lettem. Az orvos akkor vett vért és abból megállapította hogy mononukleózisom volt. Azóta amióta nem eszek tejeset sárga a székletem . De nem biztos hogy attól van , lehet a mononukleózistól is ? . Mostanában ha zsírosat eszek akkor hígabb, hasmenéses, sárga a székletem . naponta 2-3X járok Wc-re . El akartam menni orvoshoz , de anyám idióta és nem enged mert nem hagyhatom ki a sulit. Meg azt mondja majd átmegy , de én már kezdek aggódni , idegeseít. És mivel tornázok is , ezért érzem hogy roszabb minden , lelassult a fejlődésem, gondolom azért mert a kaja gyorsan áthalad a szervezetemen, nem veszem fel belőle a kellő tápanyagot. El fog ez múlni?

2018. ápr. 20. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben - anyád nélkül - elmennék orvoshoz, mert ez nem normális, és több komoly oka is lehet.
2018. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az epéddel van gond
2018. ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Az epéddel és a májaddal van gond.

Diétáznod kellene, sok idő a felépülés a mononukleózisból (a betegséget okozó vírus a herpeszvírusok családjába tartozik).


Diéta pl: natúr csirkemell + burgonya + meggyszósz

tehát semmi esetre sem zsíros hús, nem lehet túl sós, túl cukros, és túl fűszeres, szinte zsírmentes kell legyen. a húst kevés olajon kell megpirítani.


nem ajánlom, hogy halat egyél, és durva rostos zöldséget


innivalók közül a szénsavmentes nem túl cukros folyadékok

citromos tea, sok citromlével

kávé mellőzése

2018. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nah voltam orvosnál elkuldott ultrahangra, ott azt mondták minden rendben van. Vett vért , és vizeletet is , azok is rendben vannak. A következő állomás a bélgyógyászat, ahova 2 hét múlva tudok csak elmenni. Az orvos azt mondta hogy lehet glutén érzékeny vagyok, vagy epekövem is lehet. Masok meg azzal ilyesztgetnek hogy rákos is lehetek . Addig folytatom a diétát, reméllem minnél hamarább jól leszek.
2018. máj. 2. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült mi okozta? És neked szünet nélkül volt iylen a széklet, tehát állandóan? Mert nekem is ez van most néha, de van hogy tpk normális barna. Én is ételérzékenységre gyakaszom gasztróra küld dokim de még nem fogadnak sajnos.

2020. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!