Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez napallergia lehet? Van rá...

Ez napallergia lehet? Van rá "gyógymód"?

Figyelt kérdés
Vagyis, mivel napozás után jön ki, és nem kenem magam naptejjel, nem vagyok vegyszeres vízben stb., arra jutottam, hogy napallergia:( A vékony bőrrel fedett részeim viszketnek (alkar, térdhajlat), néha vannak fehér pöttyök is. De a viszketés elviselhetetlen. Iszok kalciumot, kenem - gyerekkorunkból ismert - rázókenőccsel. Ezek ugyan enyhítik a tüneteket, de nem akarok fehér kenőcstől virítani, sokkal inkább barnán a naptól. Nem viszem túlzásba a napozást, a kritikus időszakban nem vagyok napon, ha nem muszáj. Olvastam az ilyen kérdéseket, de ott írnak bőrpírt, hólyagos kiütést, piros pöttyöt pl., nekem ez nincs.
2010. jún. 14. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt ilyen a gyerekeknek, aztán elmúlt, csak sima hipoallergén gyógyszertári hidratálóval kentük, kerültük a napot, de naptej nélkül manapság napozni elég nagy felelőtlenség...
2010. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért azt javaslom, menj el egy bőrgyógyászhoz, és tőle kapsz megfelelő utbaigazitást.
2010. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!