Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tartós nyirokcsomó a tarkón?

Tartós nyirokcsomó a tarkón?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és már fél éve a tarkómon tapintok kettő nyirokcsomót, a tarkóm két oldalán. Elég nagyok, azt kell hogy mondjam, de szabad szemmel nem láthatóak. 3 2 hónapja volt mandulaműtétem és az altató orvosi vizsgálaton a vérvétel és a vizelet vizsgálat nem mutatott semmi kóros elváltozást, normális a fehérvérsejt számom. Nagyon félek hogy limfóma. Nincsen semmilyen más tünetem, nem fogyok, nem fáj semmim, nem viszket a bőröm, nem izzadok éjszaka

2018. máj. 20. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem te a gerinced két oldala melletti szimmetrikusan elhelyezkedő csomókra gondolsz a tarkódnál, de az izom, nem nyirokcsomó. De amúgy menj el háziorvoshoz, az megtapogatja, és kérhetsz laborbeutalót is. Amúgy ha folyton tapizod akkor észrevetted volna, ha nőtt, és mivel gondolom nem nőtt, szerintem nincs ok aggodalomra.
2018. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!