Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Műtét előtt torokfájás?

Műtét előtt torokfájás?

Figyelt kérdés

Szisasztok

2 hét múlva hétfőn júnis 4-én fognak műteni.Mult éhtőll kisebb torok gyulladásom van.Kicsit fáj.Ma kaptam rá antibiotikumot amoxicillin/klavulánsav 10 napos.

Jövő héten megyek műtét előtti kivizsgálás-ra.Szerintetek ha héten elmúlik ez a torokgyulladás akkor meg műtenek?



2018. máj. 21. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen szolj a kivizsgalason hogy antibiotikumos keszitmenyt fogyasztottal es hogy mettol meddig es ez mikor volt. Majd az orvos ott elmondja h lehet e vagy sem ha nem tudsz varni erre akkor hivd fel az orvosod
2018. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A műtétet már nem fogja befolyásolni, ha rendbe jössz. Azt csak akkor nem végzik el, ha fennálló fertőzésed-gyulladásod van, kivéve ha életmentő műtétről van szó. Viszont nem vagyok aneszteziológus, de lehet, hogy az altatást esetleg befolyásolja, hogy előtte milyen gyógyszert szedtél és meddig. Tehát ha mész az aneszteziológushoz, akkor mindenképpen említsd ezt meg neki.
2018. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
5 nappal a műtét előtt fejeződik be a antibiotikum kura.GOndolom addigra ki kell hogy ürüljön a szervezetből.
2018. máj. 21. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!