Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon aggódom napok óta....

Nagyon aggódom napok óta. Fertőzés? Mi bajom lehet? Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapban elég sokszor voltam fogászaton (csak fogtömés) és a legutóbbi alkalom után kisebesedett a szám sarka, rossz lett a közérzetem és nagyon felerősödött a nyáltermelésem. Az utóbbi nagyon zavar.

Ez 5 napja tart, a seb lassan gyógyul, a nyálam néha olyan sok, hogy nem győzöm zsepibe köpködni, néha viszont normális. Már teljesen rástresszeltem erre mitől lehet, egész nap a nyáltermelésemet figyelem. :( Érdekes, mikor elterelődik a figyelmem, akkor mintha elmúlna a nyáladzás. Amúgy kb. 2 percenként kell nyelnem a nyálam, ez normális? Már rosszul vagyok tőle..


Kérdeztem fogorvost, háziorvost, a fogdoki baktériumra gyanakodik, a háziorvos is azt mondta, hogy fertőzésnek tűnik.


Amúgy az elmúlt 1,5 hónapban nagyon sokat idegeskedtem, szóval az idegeim és az immunrendszerem is ki vannak merülve. Pár napja elkezdtem sok vitamint szedni, főleg B-komplexet.



2018. jún. 11. 12:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!