Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van okom parázni tovább?

Van okom parázni tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én lennék az a 19 éves fiú, aki régebben hatszázmillió kérdést tett fel itt a HIV-el kapcsolatban.

Én voltam az aki 15 másodpercig dugott 16 éves lányt (1-2 másodperces megszakításokkal), és szarrá paráztam 6 hónapot.

Nos, érdeklődtem dokiktól, hogy kb mennyi lehet a fertőzésre az esélyem. 2 dokit kérdeztem személyesen, és 2-t neten (std.hu, informed.hu). Mind a 4 doki, azt mondta, hogy nagyon de nagyon kicsi az esélyem a fertőződésre, ugyanis a vírus fertőzőképessége igen kicsi, és 1-2 védekezés nélküli aktussal is nehezen kapható el, főleg egy 15 másodperces aktussal és a tizenévesek körében ritka a HIV. Hihetek nekik?

6 hónap telt el ugye. Nem hinném hogy bármit is elkaptam volna, mert nemi betegségre utaló nyom nincs: nincs folyásom, nincsen herpeszem, nincs gyulladás a péniszen, nincsen gombám.


Ok nélkül idegeskedtem, mert a lány nem is biztos hogy HIV fertőzött, bebeszéltem magamnak az egészet.


Bocsánatot kérek mindazoktól, akiket bosszantottam a kérdés sorozataimmal már, biztosan untátok. Nos, van egy nagyon nagy hipochondriám, amit nehezen kezelek és sajnos ezért vagyok ilyen h.lye..


4 doki véleménye után, illetve itt a gyakorikérdéseken is sokan írtátok hogy kicsi az esélye rá, van e okom aggódni, stresszeltetni tovább magam?


Köszönöm mindenkinek!!!



2018. jún. 29. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rosszabb vagy mint én, ma írtam ki a kérdést, hogy megszállhatott-e a szentlélek egy kis handjobtól :'D Chill, semmi bajod, meg én se vagyok terhes. Pszichiátert viszont lassan keresni kéne xD
2018. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam egyszer, ezért elmentem a tesztre. Ingyenes, senki nem kérdezett semmi különöset. Annyi kerdes volt az elején, hogy miért érzem indokoltnak, amire azt válaszoltam, hogy olyan partnerrel voltam, aki miatt indokoltnak tartottam a tesztet. Kedvesek voltak. Ekkor kb 20 éves voltam (lány).
2018. aug. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben már csak azért is elmennék egy tesztre,hogy megnyugodjak.Igen,kicsi az esély,de csak ezen agyalsz hónapok óta.A teszt után legalább tutira megnyugodnál.

2018. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megválaszolod magadnak, hogy van-e okod aggódni ha állandóan kiemeled... -.-
2018. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!