Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jobb oldali hasi fájdalomnak...

Jobb oldali hasi fájdalomnak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen, vizelet teszten, és nőgyógyászaton is, ezekre az ellenőrzésekre a sebészetről küldtek, vakbél gyulladás (féregnyulvany gyulladás) gyanújával. Végül úgy küldtek haza, hogy ha reggelig hányás vagy erősödő hasi fájdalom jelentkezik akkor azonnal menjek a sürgősségire. Szóval nagyon félek, most ugyanúgy fáj a hasam mint eddig, ha a jobb lábamat mozgatom vagy ha nagyobb levegőt veszek akkor fáj csak. A labor eredményeimet elvittem a háziorvosomnak mert benne jobban bízok, és azt mondta hogy valószínűleg egy fertőzés de a vakbél gyulladás veszélye is fenn áll, azt tanácsolta hogy jegeljem es ha jobban fáj szintén azonnal menjek a sürgősségire.


Tudom hogy hosszú, de nagyon félek hogy műtétre kerül a sor, maga a műtét nem félelmetes mert altatva lennék csak én undorodok a tűktől, a vérvételre is apummal mentem😅 remélem elmúlik és csak fertőzés vagy hasi görcs.



2018. júl. 16. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasi UH volt? Mióta tart ez az egész? Az a baj, hogy annyi oka lehet a dolognak...érdemes lenne befeküdni a belgyógyászatra egy alaposabb kivizsgálásra. (pl. cöliákia vizsgálat stb) Hány éves vagy? Nemed?
2018. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt, tegnap elott este kezdett el fajni, azota ma reggelre mar sokkal jobb lett.
2018. júl. 17. 10:46
 3/3 A kérdező kommentje:
17 L
2018. júl. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!