Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban védelmet nyújt a prep...

Valóban védelmet nyújt a prep a hiv el szemben?

Figyelt kérdés
Oldal itt: [link]

2018. aug. 5. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

A weboldal alapján valami pénzlehúzásnak tűnik. Hangsúlyozva, hogy nem vagyok orvos.


Másik irányból: Ha igaz lenne, már dübörögne a médiában

2018. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
6%

"fertőzötséget"

"gyogyszer"

ár helyett át

két helyett kér


ez egy összegányolt szar, bármiben merek fogadni, hogy ez kamu

2018. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Inkább angol híreket olvastam róla, és igen segít, de még az sem nyújt 100%-os védelmet.
2018. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És ez? [link]
2018. aug. 5. 13:50
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező ennek a gyógyszernek Magyarországon szerintem egyetlen létjogosultsága van, ha a TARTÓS KAPCSOLATOD HIV fertőzött, egyebekben óvszert kell használni. Óvszer használata mellett annak az esélye, hogy HIV fertőzött leszel ma Magyarországon gyakorlatilag nulla.
2018. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ó és nyílván neked kellene megvenned. A Truvada egy hónapi ára 140 ezer forint.
2018. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Védekezés képen venném be mert a partnernek lehet hiv fertőzése.
2018. aug. 5. 14:09
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Akkor nem ilyen baromságokat kell szedni, hanem el kell menni szűrésre, ami gyébként anonim, vagy menjetek el vért adni ott is leszűrik. Egyébként ezeknek az antivirális szereknem nem kevés mellékhatásuk van. És itthon senki nem fogja neked felírni azt garantálom. Továbbá ha ennyire félsz tessék óvszert használni.
2018. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
A PrEP csökkenti a kockázatát annak, hogy elkapd a vírust, de 100%-os védelmet nem nyújt, ugyanúgy, ahogy a kondom sem.
2018. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a 100%ék a cél hanem a fertőzés minimalizálása. Angliából lehet rendelni webshopban, minden gond nélkül behozzák. Francinál nem szeretem az óvszert. Amúgy meg szűrnek is, de a fertőzést akarom megakadályozni. Kösz a válasz egyébként.
2018. aug. 5. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!