Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem hallok rendesen?

Whodis kérdése:

Miért nem hallok rendesen?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy a húgom orvoshoz ment mert fájt a füle és úgy hallott mint ha víz alatt lett volna. A háziorvos felírt neki egy fülcseppet amit később használt is. Ezután pár napra rá valószínűleg elkaptam a húgomtól a betegséget mert belázasodtam és a torkom is fájni kezdett (nála is így kezdődött az egész). Pár órára rá a jobb fülem fájni kezdett és úgy hallottam mintha víz alatt lettem volna. Mivel a húgommal a tüneteink azonosak voltak és az orvoshoz nem tudtunk elmenni mert nem rendelt a héten , cseppentettünk a jobb fülembe a fülcseppel. Mikor mozgattam a fejemet érezni lehetett hogy a fülemben van valami. Ez később átment a bal fülemre is de az már nem fáj. A jobb fülem viszont továbbra is ropog orrfújáskor vagy amikor nyelek. Később elmentem a háziorvoshoz én is és felírt egy gyógyszert ami gyulladáscsökkentő de változást igazán nem vettem észre . Lehet hogy azért nem múlik el mert cseppentettünk bele? Esetleg lehet hogy majd fel kell szúrni?
2018. aug. 17. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta szeded és mit, meddig kell szedned?
2018. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Forcid Solutab nevű gyógyszert 3-szor 1 nap
2018. aug. 17. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy antibiotikum. Nem tudom meddig kell szedned vagy egyáltalán mióta szeded, de ennek idő kell míg kifejti a hatását és nem szabad abbahagyni a szedését. Sok tabletta van még? Jársz már mondjuk a felénél?
2018. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen elég sok van még , körülbelül öt napra való . Szedni nem rég kezdtem .
2018. aug. 17. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!