Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek így hiv fertőzött?

Lehetek így hiv fertőzött?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok. Viszont május végén-június elején volt egy három hetes kalandom. Csak csók volt és én neki orális szexet csináltam. Ahogy elelvezett azonnal kiköptem, és azonnal ki is mostam a számat. Három ilyen alkalom volt.

A férjem most volt vért adni. Fel is használták a vérét, kapott SMS-t róla. Szóval ő tuti rendben van. Vele leginkább óvszerrel szeretkezünk, de néha anélkül is beteszi.

A férfit kérdeztem, azt mondta neki semmi baja. Ne aggódjak. Felesleg ezen stresszelnem. A himvesszőn sem láttam semmit anno, emlékeim szerint.

Az esetek előtt fogat mostam, de nem rémlik, hogy verzet volna az inyem. Van lyukas fogam.

Pár napja elkapott a para, hogy bajom van. Voltam szűrésen. Ott kérdeztem az orvost, hogy így lehet e. Azt mondta kicsi rá az esély, de jó hogy eljöttem mert legalább megnyugszom.

Viszont lett egy fehér, fájó pötty a nyelvemen és fehér lepedékes. Illetve a nagyajkamon van egy pattanás (bár az lehet a benott szőr). Kicsit elkezdett fájni a torkom is.

Eredmény jövő szerdán lesz. Panikrohanom van és folyamatosan sírok.


2018. szept. 1. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy ennyitől elkaptad volna, ha egyáltalán HIV fertőzött volt a pasi, mert ugye az se biztos. De a férjed tudja, hogy mellette idegen pasik farkát szopod?
2018. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez volt az első ilyen botlasom. És soha többet nem is fogom.

Nagyon pánikolok és egyre több tünet jön ki rajtam. Bár erre azt mondta a doki, aki levette a vért, hogy ez inkább pszichés.

2018. szept. 1. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

De áruld már el: abban mi a jó, hogy leszopsz egy vadidegent? Még ha úgy csalod meg a férjed, hogy megdugnak, annak legalább vmi értelme van. De így?

Amúgy jah, inkább pszichés. Azért nem sokan futkosnak Magyarországon HIV fertőzöttként. Persze ha vmi afrikait sikerült lepippantani....

2018. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem afrikai... Igazából, ismerem a férfit. Állítja, hogy nincs baja. Sőt, most meg is van haragudva, mert háromszor is rákérdeztem...


Tisztában vagyok vele, hogy roh**ék vagyok mert ezt tettem. Iszonyat rosszul érzem magam. Soha ilyet nem csináltam. Patk**ynak érzem magam.

2018. szept. 1. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ami történt megtörtént. Mindenki követ el hibákat,bocsáss meg magadnak. Ha az összes nemi betegséget vesszük a HIV-nek van a legkevesebb esélye esetedben. Magyarországon rendkívül ritka,elsősorban a melegeket érinti. És nem annyira fertőző(nehéz elkapni).Orális szex útján meg nagyon-nagyon-nagyon kicsi az esélye. Én úgy tudom egy ember aki elkapta a HIV-et azt mondta, hogy a szakirodalomban még nem volt olyan aki így kapta el. Viszont a többi betegséget is nézésd meg, mert az sokkal valószínűbb.(szifilisz,chlamydia,tripper,HPV...) Remélem tudtam segíteni:)
2018. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy karma, ha mégis elkapnád. Mocskos rbanc vagy. Meg is érdemelnéd.
2018. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!