Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sosem múló BRUTÁLIS torokfájás...

Sosem múló BRUTÁLIS torokfájás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szombat óta kegyetlen torokfájás gyötör. Ilyen még soha életemben nem volt velem. Ezzel párhuzamosan a kezemen és talpamon kiütések is lettek, elmondta a doki, hogy ez egy vírusos fertőzés minden rendbe fog szépen jönni. De a helyzet nem akar javulni. Szedek antibiotikumot, doritricint, strepstilst, fújok strepfent, rengetek vitamint szedek és öblögetőt is használok ilyen speckót kifejezetten erre. Annyira durva a helyzet, hogy a füleimbe és az egész dobhártyámban is érzem a kiterjedt fájdalmat folyamatosan megállás nélkül. Már le is fogytam, enni sem bírok. A minap megpróbáltam inni egy teát de a citrom szétmarta a torkomat. Megpróbáltam enni egy kanál mézet de olyan volt ordítva futottam a wc-re kiköpni mert olyan volt, mintha lávát öntenék a torkomba. A cataflam segít egyedül picit elnyomni a fájdalmakat, de csak időszakosan és nem teljesen. A nyálamt a wc-be köpködöm mert nem bírom már lenyelni, próbálok naponta legalább egy ilyen nagyon szegényes nyomorult étkezést lenyomni, de azt is csak könnyek között vagyok képes. Normális ez? Holnap talán elmegyek a gégészetre mert úgy érzem tönkre megyek ebbe.... 22/F
2018. szept. 12. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem egyáltalán nem normális, csak annyit tudok mondani, hogy kitartás. Előbb utóbb elmúlik, a doki majd elmondja mit csinálj, egy tipp: ha már tudsz nyelni akkor sok sok C vitamin, pl. Egyél citromot, vagy ha nem megy citromos víz, hidd el segít, de komolyan kitartás!
2018. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást és a tanácsot!
2018. szept. 12. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Antibiotikumot mire adta a doki, ha vírusfertőzésed van?

Amúgy nem tudom mennyire tudsz inni, de ha elkezdenél kiszáradni irány kórház és akkor infúzión könnyebb lesz.

Bár ez már véleményem szerint eléggé súrolja annak a határát, hogy komolyabb segítségre lenne szükséged. Bár nem vagyok orvos tegyük hozzá, de majd pár év múlva okosabb leszek ilyen téren.

2018. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmentem gégészetre, elmeséltem a helyzetet, az orvos csak válvonogatva annyit mondott igyak sok salvus vizet. :D:D:D Komolyan röhej... Utána még az ügyeletes háziorvoshoz is elmentem tanácsot kérni, aki annyit tudott mondani összefont kézzel, hogy gargalizáljak sós vízzel. :D Ezek után hazaértem és elkezdett hirtelen magától javulni az állapotom, majd két napon belül majdnem teljesen meggyógyultam. Talán rájött a szervezetem is, hogy ebben az országban hiába számítasz bármilyen korrekt egészségügyi szolgáltatásra... Hamarabb döglesz bele, akár egy tüdőgyulladásba is, mert senkit nem érdekelsz. Így nem maradt más választása, mint hogy meggyógyítsa önmagát.
2018. szept. 17. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

És jogos

Ezt adom x)

Az a lényeg, hogy jól vagy.

2018. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!