Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfáztam? Otthon kezelés/doki?

Felfáztam? Otthon kezelés/doki?

Figyelt kérdés
Tegnap óta fáj odalent, ma már az alhasam is fájt, de így hol fáj-hol nem, sűrű vizelési ingerem van, a vizelet mellett picit vérzek is... Mindemellett azt is hozzátenném, hogy most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, és kicsit arra is gyanakszom a vérrel kapcsolatban....(bár fogalmam sincs igazából jól gondolom-e) Na de, valakinek voltak-e hasonló tünetei? Felfázás-e ez? Elég-e a házi kezelés? (fürdő, C-vitamin, szénsavmentes víz)

2018. szept. 28. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A házilag történő kezelés egyáltalán nem jó, ezzel orvoshoz kell menni.

Ezt mindenképpen kórokozó okozza, mármint a gyulladást és a kórokozóra, az ezáltal okozott gyulladásra nincs házi gyógymód.

És egyáltalán nem biztos, hogy csak a húgyutakat, elképzelhető, hogy a hüvelyt és a húgyutakat érintő, kiterjedtebb fertőzésed-gyulladásod van.

2018. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Ugye nekem hétvégére jöttek elő a tüneteim így jobban, szóval, akkor nem tudtam orvoshoz menni, de ma már voltam :)) A doki felírt nekem antibiotikumot, meg ő támogatta még ezek mellett az ülőfürdőt is, teák fogyasztását(cickafark, tőzegáfonya, csalán)

2018. okt. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!