Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az miért van, hogy a Béres...

Az miért van, hogy a Béres csepptől mindig beteg leszek?

Figyelt kérdés

Elkezdem szedni, és tuti megfájdul a torkom, stb... Mint pl ma is...


21L


2018. okt. 2. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára véletlen, ha nem szedted volna, akkor is beteg leszel.
2018. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet, hogy nincs szükséged ennyi vitaminra, főleg ha helyesel táplálkozol, és viszel be bőven vitaminokat, ásványi anyagokat.
2018. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A béres csepp magas vastartalmú készítmény, ami hasznos ha az ember nem beteg viszont ez akut fertőzéseknél kerülendő.


Röviden, van valami a torkodon és attól fájdul meg

2018. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mire szed Béres cseppet egy 21 éves nő? A Béres csepp roboráló készítmény. A roboráló kifejezés meg azt jelenti, hogy betegségben legyengült, lesoványodott szervezetnek segít a készítmény abban, hogy jó étvágya legyen, felerősödjön és hízzon.
2018. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez már kb a 3 ilyen ciklus, hogy elkezdem szedni, és beteg leszek.


Kifejezetten nem táplálkozom tudatosan, egészségesen, szeretem a gyümölcsöket, zöldségeket, aszkorbinsavat szoktam a teámba tenni, néha fehérjeport, lenmagpelyhet a müzlimbe.


Gondoltam a hideg, vírusos idő beköszöntével nem árt egy kis immunrendszer tunning.


Akkor ettől jöhetett ki afta a számban? Múltkor is, meg most is a szájpadlásomon. (Hajlamos is vagyok rá, de most leginkább a Béres csepphez tudom kötni.)

2018. okt. 2. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Afta legyengült immunrendszernél jön ki, az szerintem nem a béres csepptől, hanem a megfázásod miatt jött elő.
2018. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!