Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is van igy? Párom reggele...

Más is van igy? Párom reggelente öklendezésig köhög. Hol jön fel neki valami. Hol csak nyálat köp ki. Mi lehet ezzz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sav miatt is lehet ilyen probléma. Próbáljon kicsit magassabban aludni,illetve este már nem enni,főleg nem fűszeres nehéz ételeket. De egyébként ez csak az én tapasztalatom alapján van,nálam is így jött ki a sav. Minden reggel alig tudtam mozdulni,annyira erőltetett a köhögés és vele együtt a hányinger. Egyébként cigizik ? Mert akkor a nikotin is okozhatja. Hosszabb távon érdemes lenne vele orvoshoz menni,mert lehet,hogy valami más áll a háttérben. Vagy esetleg ami még eszembe jut,az a száj szárazság,vagyis hogy nagyon kiszárad a torka. Remélem semmi komoly!
2018. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cigi ?
2018. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem cigizik
2018. okt. 8. 20:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is gyomorsavtól volt ilyen problémám. A fej megemelése jó ötlet, illetve én reggel egyből ittam egy nagy bögre teát, hogy felhígítsam a gyomorsavam.
2018. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem 16 éves koromban volt egy ilyen időszakom. Hónapokig tartott, és senki sem tudta az okát megtalálni.
2018. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Reflux. Ha, az csökkenthetné a gabonafélék fogyasztását, vagy paleo diéta...
2018. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Souky ***** válasza:
Lehet reflux, de lehet más is. Szív, tüdő. Szerintem menj el orvoshoz. A reflux kutya egy betegség.
2018. okt. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Gyakori homloküreg-panaszok. Az éjjel felgyülemlett, és a torokba vándorolt nyál felkeléskor köhögési rohamot is okozhat, ilyen esetben további gyors nyálképződés van, a nyál általában ragacsos, mert nagyobb mennyiségű a nyálkahártyát irritáló exopolimert tartalmaz, ami köhögtet, és növeli a "náthás" orr érzetet. Egy ilyen roham 10-15 percig is eltarthat, amíg elcsitul (kellemetlen, szinte állandó köpési ingerrel tarkítva).
2018. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia. Mint már előbbiekben is írták a magas gyomorsav lehet a kiváltó oka. Aminek legfőbb kiváltó oka a táplálkozás mellet a stresz. Amit megtehetsz párod érdekében, hogy csökkented a rá nehezedő nyomást.
2018. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a savtól van,mert mérgeznek bennünket.A sok feldolgozott élelmiszerrel,meg adalékokkal.Mint a gyümölcslében a rost,valójában élelmiszeripari cellulóz.Szóval ezért ez a sok refluxos,és csak több lesz.
2018. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!