Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Neogranormont lehet kenni...

Neogranormont lehet kenni vírusos szemölcsre ami talpon van?

Figyelt kérdés

A szemölcs ami volt a talpamon le lett fagyasztva és elmúlt, viszont előtte nőtt egy vérhólyag rá, ami mostanra szintén kifakadt és leszedtem, így lett egy szép kis egészséges lyuk a talpamon a szemölcs helyén, ahol rózsaszín a bőr. Tehát közel sincs még gyógyulófélben ott a bőr.


Neogranormont lehet kenni erre a részre? Mivel hámosít tehát azért kenném rá, hogy gyorsabban visszanő ott a bőrőm a hólyag helyére. Vagy ilyen bőrhiánynál azzal nem szabad kenegetni?


Köszi a választ, ha valaki segít!


2018. okt. 29. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is volt nem egy szemölcs a talpamon. Nem mentem dokihoz, nem szedtem és nem kentem semmit. Ezüstkolloidot kortyolgattam fél éven keresztül és szedtem nagy dózisban vitamin, nem ettem cukrot és fehérlisztes cuccokat és magától elmúlt.
2018. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jódozd le a lyukat, és utána mehet rá a Neogranormon. Ezüstkolloiddal is kezelheted, jól fertőtlenít helyileg.
2018. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ezek nekem is jól jöhetnek most.
2018. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!