Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáj a hasam, fejem és hányinge...

Fáj a hasam, fejem és hányingerem van. Lent folyt. Tippek?

Figyelt kérdés
Szóval ugye meg hasmenésem is van és ma jelentette be a tanár hogy holnap tzt írok amivel no problem csak holnap után is és nem lesz időm tanulni illetve beteg is vagyok. Szerintetek tényleg beteg vagyok? (2 napja ez van még ma reggel is ez volt)
2019. jan. 7. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmos könyv szerint nem jelent jót, ha beteg vagy! :-)

Elég régi módszer, de segíthet: keresd fel a háziorvosodat!

Interneten keresztül vagy mobil applikációval még nem tudsz önmagad pontos diagnózist felállítani, nyugger tempó, de személyesen kell elmenni a rendelőbe.


Annyiszor elmondom (leírom) itt a GYIK-en, betegséggel, legyen az bármilyen egyszerűnek tűnő, orvoshoz kell fordulni! A legapróbb rendellenesség is lehet komoly betegség tünete. Nem feltétlenül van nagy problémád, de nem árt kikérni szakorvos véleményét.

Hasfájás esetében az sem mindegy, nő vagy férfi esetleg gyermek az illető. Már ezek a különbségek is meghatározzák, milyen betegségek lehetségesek.

Nem csak fizikális probléma lehet, hanem lelki eredetű is. Amennyiben alkalmi esetről van szó, akkor nem gondolom, hogy a suli miatti stressz okozza. Ha viszont, ez rendszeres, akkor van rá esély.

Komoly hasmenés, hányás veszélyes is lehet, ha nem megfelelően kezelik otthon.

Ezt olvasd el:

[link]


Jobbulást!

2019. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyerek vagyok, heti 2-3szor fáj a hasam(kb ennyi dogat írunk meg felelünk). Köszi a választ
2019. jan. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!