Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vérehulló fecskefű készítményr...

Vérehulló fecskefű készítményről milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos és mennyi idő után látható az eredmény?

2019. jan. 8. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemölcsre jó.
2019. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy szemölcsre jó..

Az érdekelne,hogy arra mennyire hatásos..

2019. jan. 8. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

De miért nem magát a növényt használod? Tele van vele a rét! Mi is hoztunk egyet évekkel ezelőtt haza a szemölcseim miatt. Szépen meg is maradt,még terjedne is,ha hagynám.

Én az ilyen kivonatokban nem hiszek.

2019. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Talan telen is van?
2019. jan. 8. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kertben van. Ha még nem fagyott meg,akkor van leve is :)
2019. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam rá vérehulló fecskefű kivonatot, és nekem a talpamról legalább 20 db apró kis szemölcsöt és egy nagyot szárított le pár évvel ezelőtt. Igaz, hogy legalább 3 hónapig kentem, mire elmulasztotta, de nem nagyon volt más választásom, mert az egy nagyot kivágattam bőrgyógyász sebésszel, de nagyon gyorsan visszanőtt. Újra vágatni pedig nem akartam, mert a vágás miatt mivel a talpamon volt a szemölcs, egy hónapig nem dolgoztam, hiszen egy nagy kötés volt rajta, és cipőbe sem tudtam rakni a lábam...nem a legkellemesebb nyaram volt...még a lakásban is csak sántikálva tudtam közlekedni. Meg fájdalmas is volt, mert a nagysága miatt nyomott valamilyen ideget a talpamon a szemölcs, és minden lépés fájt, tehát muszáj volt megszabadulnom tőle. Szerintem Te is kend addig, amíg el nem múlik! A fecskefűben lévő anyagok lassan de biztosan leszárítják.Ez a cikk jól leírja hogy miért képes erre a vérehulló: Hatásos a vérehulló fecskefű a szemölcsre, ez a cikk elmagyarázza, hogy miért: [link] Marha erős összetevői vannak, ahogy olvasom. Egyrészt jó a vírusra, hiszen ez vírusos fertőzés, másrészt viszont bontja a fehérjét, tehát fokozatosan leszárítja.
2019. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Patrikdl válasza:
100%

A vérre hulló fecskefű gyógynövényről jó tapasztalataim vannak !

A Családom már több mint 30 éve használja a Nagyapám tanult egy receptet amit azóta is apáról Fiura adva még a recept megvan ugyanis úgy történt hogy nagyon súlyos májbetegsége volt a nagyapámnak az orvosok azt mondták akkoriban hogy 1 hónapnál tovább nem fog élni mivel mindent megpróbáltak így végső soron halottak egy gyógynövény-es bácsiról messze fent az erdőben egy kiss eldugott falucskában élt annak volt egy bőrkötéses gyógynövény-es könyve az 1700 évekből mivel vesztenivalója Nagyapámnak nem volt így elmentek hozzá! Ő a bácsika készített neki egy tea keveréket Vérrehulló fecskefű teából na az mentette meg az életit :)

En kicsi voltam mikor a fekete tengeren nyaraltunk a családdal és a Hotel éttermében egy reggelen megettem volt egy romlott főtt tojást mondanom se kell hánytam és ment a hasam megállás nélkül persze elmentünk orvoshoz de az csak pár gyógyszer tablettát írt fel de nem ért semmit ! Szerencsére édesapám gondolt arra hogy elhoz otthonról a teakeverékből na az 2 nap alatt helyrehozott ezt soha nem feledem el :)



A teát elkészíteni nagy odafigyeléssel kell elvégezni :

A vérrehulló fecskefű gyógynövényt csak akkor szabad leszedni mikor a nap a legjobban süt!

Ki szárítani csak is naptól mentes árnyékos helyen kell történnie a szárítás után daraboljuk föl majd ebből egy evőkanállal egy üvegbe kell tenni majd 1 dc szesz (alkoholal) felöntjük majd hagyjuk 3 napot állni! 3 nap után leszűrni ez lessz a tintura ami majd kell a teához!


A tea keverékünk 7 darab teafűből készül

Jézus vére (Orbáncfű)

Cickafarok

Ezerjó fű

Kamilla virág

Pipevirág

Körömvirág

Vérre hulló fecskefű


A 6 tea füvet egységes adagokban keverjük össze egyedül a vérre hulló fecskefű teából adunk a 6 hoz fél adagot nem ugyan annyit mint ahogy a többit adag volt!


Ha kész a szárított tea keverékünk akkor ebből egy jó bő evőkanállal kiveszünk majd 7 dc lobogó vizet öntünk rá egy edényben ezt szigorúan 3-4 percig főzzük nem többet mert ha sokat főzzük akkor káros anyagok is ki főhetnek ami nem kellene!

Ha a teánk megfőtt 3 -4 perc után leszűrjük majd adunk hozzá a már elkészített alkoholos tinturánkból egy KISS evőkanállal hagyjuk kihűlni majd minden főétkezés előtt 30 perccel meg kell inni vagy megiszod és vársz 30 percet. De ez fontos hogy várd meg a fél orát ! Ja és alkalmanként 2 dl teát igyunk :)

Hát nagyjából ennyi remélem tudtam segíteni :)

2021. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!