Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek visszatérhetett?

Szerintetek visszatérhetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem kiskoromban megcsípte egy kullancs azaz a fülem mögött volt ki tudja meddig 7 éves lehettem rá 12 évesen kaptam egy arc benulast akkor anyukám szólt hogy volt bennem kullancs kizártnak tartottak hogy attól lett volna most 19 éves vagyok viszont nagyon fura tüneteivel vannak hónapok óta először is iszonyatosan hullik a hajam folyamatos hidegrazas fázis hideg végtagok ha meleg is van gázok nappal majd le ragad a szemem gyengének érzem magam gyakori láz meg hoemelkedes 2 hét múlva vesznek vert tőlem.. volt valakivel hasonló?? Hogy ennyi év után visszatérne?

2019. jan. 10. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt nincs kristálygömbünk, honnan az istenből tudjuk, hogy mibajod.


Másrészt: orvosnál voltál?

2019. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elöször is az említett tüneteknek semmi köze sincs a kullancscsípéshez.

Másrészt meg ha bajod van, menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.

2019. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!