Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fokhagyma hatásos lehet...

Fokhagyma hatásos lehet szemölcsre?

Figyelt kérdés

Több oldalon is olvastam,hogy a fokhagyma hatásos lehet szemölcsre,de tapasztalatokat még nem hallottam.

Köztetek van olyan aki esetleg ezzel próbálta eltávolítani?

Ha igen tapasztalatokat kérnék :)

Egaver,Verrumal,Vérehulló fecskefő készítmény,ezüst kolloid és ecet is kizárva..Már mindegyikkel próbálkoztam,és nem sok a változás..

Orvosi kezelést nem akarok mert több helyen is "tönkre" tették a bőrömet és a gyógyulás hónapokig tartott.

Ha van valakinek tapasztalata ne tartsa magaban :)

Bármi más is jöhet ami segít eltüntetni a szemölcsöt



2019. jan. 27. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de szinte semmilyen eredményt nem értem el vele. Nekem csak a fagyasztás segített, és tényleg nem lett ugyanolyan a bőröm, de legalább nem volt olyan csúnya mint szemölccsel. Nekem mondjuk nem tartott sokáig amég gyógyult, kb 2-3 nap, pedig a talpamon volt.
2019. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül a sima vérrehulló fecskefű szárából frissen csepegő nedvvel próbáld meg (nekem az elmúlasztotta), azért írtam, mert ilyen "készítményt" írtál, de maga a növény hatásosabb.

Persze sajnos azzal várni kell tavaszig :-(

2019. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nekem a kézfejemen volt egy kis szemölcs ami kezelés után mégnagyobb lett,szét égették a kezem gennyes és véres is volt,már ha víz érte attól is megbolondultam.

A gyógyulási idő 3 hónap volt..

2019. jan. 27. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Fagyasztás, vagy villannyal való leszedés után kell kezelni kenőccsel, hogy szépen gyógyuljon, és ne fertőződjön be.
2019. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!