Felfaztam. Orvos?

Figyelt kérdés

2 hete hétvégén hülye voltam és leultem a hideg kőre cipőt felvenni így felfaztam. Másnap reggel már fájt a pisilés. Akkor az egy nap véres volt. Azóta csak fáj. Ha veszek egy kád meleg fürdőt utána 1-2 napig oké utána újra elkezd fájni a pisilés.

Más nem fáj, nem görcsölök, vesém sem fáj.


Dokihoz kellene mennem? Ő mit tud ezzel csinálni?


20/L


2019. febr. 1. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Uh, minden képp szedj tőzeg áfonya kapszulát, és igen doki mivel a felfázás bakteriáli,így kapsz rá antibiotikumot..-legalább is nálam így volt-


Legközelebb egyből men, ha véreset p@silsz menj el mert nagyobb baj is lehet!!

2019. febr. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak a legelső napon volt véres a vizelet.

Azóta nem.

És van hogy elmúlik 1-2napra. És nem görcsölök meg se semmi. Csak a pisilés fáj, de az sem vészesen.

De akkor muszáj orvoshoz mennem. (mielőtt jönne mástól, hogy miert nem mentem stb,stb. Gyűlölök orvoshoz járni, mindig hazipraktikával gyógyítom magam ha esetleg beteg vagyok)

Köszönöm a gyors kedves választ. Ment a zöld pipa.

2019. febr. 1. 05:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőzeg áfonyát és a Cvitamint kell nyomatni, és nagyon sokat inni, legközelebb DM-ben lehet kapni ezeket.

Jobbulást,1-es voltam :)

2019. febr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig orvoshoz mentem, mert annyira fájt, görcsölt, hogy azt hittem megpusztulok, kb a wc-ről nem tudtam felkelni és literszámra ittam a vizet. Sós ülőfürdő azt mondják, jó, de ha napok óta húzódik, akkor az antibiotikumkúra javasolt, mert rámehet a vesédre is, és azon már nem segít a tőzegáfonya.
2019. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!