Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nektek mi volt hatásos szemölc...

Nektek mi volt hatásos szemölcs ellen?

Figyelt kérdés

Sok mindent próbáltam már,de sok haszna egyiknek sem volt.

Esetleg valami házi praktika? Olíva olajról már hallottam,de nem próbáltam ki. Esetleg használt valaki olyat? Illetve a Wartnek mennyire vált be annak aki azt használta?

Vagy esetleg valami más ecsetelő?



2019. febr. 2. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiégettem.
2019. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vérehullo fecskefü.
2019. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vérehulló készítményt használtam hatástalanul

A virág majd csak tavasszal lesz :/

2019. febr. 2. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kezemen volt egyszer. Még a kiégetés után is visszanőtt. Mérgemben elkezdtem Flucinar kenőccsel kenni, ami durvára nem arra való. És pár hét alatt elmúlt. De ez egy alkalom volt, magam is meglepődtem.
2019. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van olyan szemölcstípus, amire semmi nem használ. A jó hír, hogy általában ez a típus magától elmúlik, de van h csak évek múlva. Nekem is ilyen volt, nem segített semmi, végül bőrgyógyász vágta ki. Soha többet nem jött vissza.
2019. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Vérehulló fecskefű. Naponta akár 10x is kenegetni, vagy amikor eszedbe jut.

Néhány nap után már látszik a hatás. Két hét alatt el is tünhet.

2019. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz kéne menni, ahelyett, hogy mindenféle sz.arral kenegeted!
2019. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy égetik, vagy fagyasztják. Nekem majd fagyasztani fogják. Nem fáj egyik sem. Börgyogyasz ad beutalot
2019. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam borgyogyasznal is :D.az szeoen szet egette a kezem feleslegesen,azota nem vagyok rajuk kivancsi
2019. febr. 3. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!