Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon sárga a pisim, a doki...

Nagyon sárga a pisim, a doki vért és gyennyet is talált benne. Mi lehet?

Figyelt kérdés
ha pisilek nem fáj, de viszont a tisztasági betét estére világos barana lesz,és kellementlen szagú. a bal felem fáj a vese körül. mi baj lehet?
2010. júl. 6. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján húgyúti gyulladásnak tűnik, remélhetőleg kikezelnek belőle.
2010. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szinte biztos h ez vesemedence gyulladás!!!! nekem is volt pár héttel ezelőtt, nemrég gyógyultam meg. a tüneteim ugyanezek voltak mint neked. ha már voltál dokinál biztos kaptál gyógyszert is (én antibiotikumot kaptam + algopyrin complex-et) és olyan 5-6 nap alatt rendbe jöttem. jobbulást neked is!!!
2010. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Voltál orvosnál, és nem mondta hogy mi bajod??
2010. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem mondta:/ csak gyorstesztet csinált. meg elküldött röntgenre. mert valami keresztcsont valamire gondol:/
2010. júl. 6. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!