Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak aids (HÍV) re?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok pontosan 2 hete volt egy egyéjszakás kalandom, gumi nélkül, (ugyan a nő mondta, hogy szokott járni szűrésre, és ő is bízik bennem hogy figyelek erre jól szituált nő volt szóval nem ilyen útszéli nő).


Sajnos nem emlékszem pontosan de már 1-1,5 hete viszket mindenhol a testem, kb 2-2,5 hete lábgombát kaptam el és azt hittem az terjedt tovább, mert viszketett az is. 1 hete beteg is lettem, láz köhögés taknyosság amolyan megfázás szerű.


De kiütéseim nincsenek, szimplán csak viszket aztán én mint egy hülye vakarom. Hol a karom, kézfejem hol a lábam

combom, lábszáram, hol a nyakam. Láttam hogy AIDS nek lehet viszketés a tünete, de ott kiütéseket is írtak nekem semmi sincs max piros lesz ott ahol szétvakartam, de most kaptam egy elég komoly gyomor ideget szinte remegek, nagyon félek, hétfőn már el akarok menni szűrésre.



2019. máj. 25. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Korai lenne a lázas tünet a fertőzéstől egy hétre, a viszketésről meg inkább gondolnám az allergiát, új tisztálodo mosó vagy öblítöszerre. De ugyis szürés után fogsz megnyugodni. Mindenképp említsd meg h két hete volt ez a szex mert ez még nagyon korán van, ilyenkor más teszt kell tudtommal.
2019. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából picit hipochonder vagyok, meg elvileg tényleg később kellene tüneteknek lenni, emlékszem az együttlét után egy héttel én már rendesen vakaróztam mindenhol, a láz köhögés orrfolyás meg inkább megfázás lehet.


A neten az anonimaids oldalán ez volt írva


A fertőzést követően leghamarabb 4 hét után már kimutatható megfelelő laboratóriumi vizsgálattal. Ez azt jelenti, hogy egy esetleges fertőzési kockázat után minimum 4 hetet kell várni a teszt elvégzésével, vagyis az úgynevezett ‘ablakperiódus’ letelte után

2019. máj. 25. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ugy tudom létezik teszt korábban is, de azt nem tudom használják vagy hozzáférhető.e nálunk.
2019. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a 4.hettol de nem 100%os a teszt mivel a HIV hosszú lefutasú ha tartósan vagy náthás és folyton dagadtak a nyirokcsomoid az egy intő jel és a tartósság alatt hónapokat értek. A neten ha rá keresel Pesten van egy HIV-el foglalkozó kórházi részleg teljesen anoníman mehetsz vizsgálatra csak kódokat használnak az azonosításhoz .
2019. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyirokcsomóim hibátlanok, ez a megfázásos köhögős, tüdő váladékos betegség meg gyakori nálam. Engem az aggaszt hogy az egész testem viszket de mikor merre karok lábak,hónalj. A nemi szerv pont nem viszket sohasem. kiütés sincs.
2019. máj. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!