Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bères c vitaminja jobb,...

A bères c vitaminja jobb, mint pl. a Gymbeames, Sciteces vagy Bioteches c vitamin készítmények?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A citrom c vitaminja jobb, mint pl. a bères,a Gymbeames, Sciteces vagy Bioteches c vitamin készítmények!!!!
2019. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mindd szép és jó, csak az a baj,hogy nem a kérdésre válaszoltál.
2019. máj. 26. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:

A Béres,centrum stb gyógyszertári cuccokban tudtommal nem annyi van mint ami rá van írva... ezért érdemes venni gymbeam-est vagy scitec-est pl, mert abból nincs ki sajnálva a cucc.

Amúgy én a helyedben vennék mega daily one-t 120db-ost és abból 2 helyett 1 et vennék be, és van benne mindne vitamin. Ha nem nyomod annyira komolyan az edzést akkor za is megfelel. Én 1 éve szedem és nem vagyok fáradt meg nem voltam beteg azóta :)

2019. máj. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A táplálék-kiegészítőkre ráírt adatok nagyon nagy része teljes kamu. A hatóságok sem vizsgálják. Ez alapján szerintem bárki bármit mond, az ő véleményének semmilyen tudományosan alátámasztott értéke nincs. Csak egy megérzés.
2019. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A gyógyszertárakban is kapható vitamin készítmények sokkal tisztább, beazonosítható eredetűek - azaz garantált a minőségük.

Egy ismerősöm üzemeltetett egy ideig egy olyan "gyárat", amiben az egyik általad felsorolt tápkieg. márka számára gyártották tablettákat. Ezekben kis túlzással a patkányméregtől kezdve a gumicsizmáig mindent beleraknak.

Egy ilyen szernél nem csak a felsorolt hatóanyag mennyisége a lényeg: fontos a közvetítőanyag (miben van elnyeletve), vagy, hogy milyen az adott hatóanyag felszívódása. (Sok mindent nem érsz vele, ha csak kivizeled)

Tehát kérdésedre válaszolva, minőségileg mintha egy új prémiumkategóriás autót hasonlítanál össze egy bontószökevénnyel.

2019. máj. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki ne találjuk már, hogy a táplálék kiegészítőket nem vizsgálja senki. Amikor egy-egy kiet betiltanak az bizony azért van, mert bevizsgálták és valami nem stimmelt. Szép is lenne ha nem vizsgálnák be az emberi fogyasztásra szánt dolgokat.
2019. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!