Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A barátom előttem sok nővel...

A barátom előttem sok nővel volt gumi nélkül, jogos a félelmem? Lent a többi!

Figyelt kérdés

A barátom bevallotta, hogy 18 nője volt előttem már és utálja a gumit felhúzni, így orálnál és rendes szexnél se szokta használni.

Nagyon félek, hogy minden nemi bajt összeszedett. Jogos a félelmem? Ti mit gondoltok? Van ebben valakinek tapasztalata?

Őszintén elment a kedvem attól, hogy majd lefeküdjek vele a jövőben.


19 L



2019. jún. 11. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Vizsgáltassa ki magát. Így szokták a csajok elkapni a hpv-t, ami tudjuk, hova vezet(het).
2019. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Gyereket is terveztek, vagy te védekezel valahogy? Mert ha egyik sem, és úgy szexeltek, akkor a legkisebb problémád lesz terhesen, hogy vajon viszket-e.


Megnyugtató megoldás: elmegy egy kontrollra, kiszűrik és kezelik ha van valami baja, te pedig nem fogsz stresszelni.

2019. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a félelmed. Bár nem kell sok partner sem ahhoz, hogy az ember elkapjon valamit.

Ha szereted és folytatni akarod a kapcsolatot menjetek el közösen nemibeteg gondozóba és vizsgáltassátok ki magatokat. Azt mondom te is, így nem veszi személyes támadásnak és őszintén szólva te sem tudhatod nincs-e bajod.

2019. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy casanovám, aki mellettem felre is ment..(utolag kiderült) Kaptam is tőle egy kis calmidiát. A mai világban nem hülyeség egy kivizsgálás.
2019. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Clamidia*
2019. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jogos. A Chlamydia, Mycoplasma, Ureaplasma férfiaknál általában tünetmentes, de nőknél súlyos gondokat, meddőséget okozhat, a HPV sem épp kellemes.

Láttam én már olyan 20 éves lányt, aki pár hónappal a megjelenés előtt szexelt először az első barátjával, és olyan chlamydia fertőzése lett, hogy mind a két petevezetékét ki kellett venni tályog miatt.

És tudom, hogy az emberek nagy része azt gondolja, hogy nemi betegek csak a retkes, igénytelen emberek lehetnek, de sajna ez nem így van. Ha 18 partnere volt, azon csodálkoznék, ha az égvilágon semmi baja nem lenne...

Küldd el szűrésre, és csak utána feküdj le vele. Mondjuk azt már meg sem említem, mennyire tudnék komolyan venni egy olyan férfit, aki nem védekezik, mert "utálja a gumit". Feltételezem, hogy a 18 lány közül nem szedett mindenki tablettát....

2019. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, tudom, hogy ezt a legkevésbé se szeretnéd hallani, de biztos vagy benne, hogy 19 évesen le akarsz feküdni egy emberrel, aki 18 másik lánnyal volt együtt gumi nélkül? Jut neked jobb is ilyennél! Olyan, akinek max. 2-3 komoly kapcsolata volt előtted és sosem volt egyéjszakás kalandja. Előbb vagy utóbb majd megjelenik a csávó valamelyik exe egy gyerekkel nálatok. És örülhetsz, ha csak egy eltitkolt gyerek van. Aki ennyi nővel volt, azt nem lehet komolyan venni. Kutyából nem lesz szalonna. Kérlek szépen, keress inkább valaki mást, amíg még fiatal és mentálisan, illetve fizikálisan egészséges vagy! Nagyon kicsi az esélye, hogy ebből a kapcsolatból jól fogsz kijönni.
2019. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ! :)


Teljesen igaz az, hogy egy ilyen embert nem nagyon lehet komolyan venni, akinek ennyi trófeája van.


Személy szerint én inkább így elsőre a nemi betegségek miatt agódom, de komolyan elgondolkodom, hogy az ilyen embert inkább otthagyom, mert a későbbiekben is lehet csapodár lesz, elhagy, megun.


Eleve nekem sem tetszett, hogy gumi nélkül más módszerekkel védekezik, mert ezek szerintem se biztonságosak.

2019. jún. 11. 20:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel tud még védekezni? A megszakításos közösülés nem védekezési módszer, teherbe lehet esni mellette.
2019. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ő úgy tudja, hogy egyik nő sem lett terhes. Nekem ezt mondja.

Mondjuk kicsit elegem lett a csávóból mára, mert hiába helyes meg kedves velem, de valahogy ezek az alkalmizásai nagyon kiábrándítottak. Annyi kérdést felvet ez a téma, nem csak a nemi betegségeket.

2019. jún. 11. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!