Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tisztítsam otthon a...

Hogyan tisztítsam otthon a csapvizet?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy valaki felforralja, van aki meg hűtőbe teszi egy ideig a csapvizet hogy tisztább és egészségesebb legyen.

Melyik hatékonyabb vagy van más módszer?



2019. jún. 13. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. A csapvíz általában nagyon jó minőségű magyarországon. Attól, hogy hűtőbe teszed ugyan miért lenne tisztább/egészségesebb? Mert hideg?


A forralás sem jó, mert azzal max a benne lévő baktériumok főzöd meg, de HA van is gond a csapvízzel (általában nincs) akkor sem a baktériumok miatt hanem bizonyos szennyezések miatt. Azon meg a forralás pont nem segít.


Ha nagyon biztosra akarsz menni akkor vízszűrőt használsz, de ez nálunk 99%-ban tök felesleges.

2019. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen osztom az első véleményét.
2019. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon max. az arzén okoz problémát, néhány helyen magasabb a szintje, de ezt sem a hűtés, sem a forralás, sem a szűrés nem szünteti meg. Nálunk nem élnek benne paraziták, alapvetően jó minőségű a víz. A hormonok szintén nem szűrhetőek, szóval vagy igyál ásványvizet, ártézi vizet vagy ne szenvedj vele, mert semmi értelme.
2019. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól mosd meg fogyasztás előtt.
2019. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Budha10 válasza:

Tök fölösleges a gyógyszer maradványokat,a nitritet,nitrátot,a vegyszer maradványokat,a rozsdát,a hormonokat,legyen az állati vagy emberi,tisztítani!!


Értem!Vagy nem értem?

2019. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!