Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem lázasodom be? Ez jó...

Miért nem lázasodom be? Ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Borzalmasan meg vagyok fázva. Taknyom-nyálam egybe folyik,alig kapok levegőt. Gyenge vagyok minden porcikám fáj,hol ver a víz hol ráz a hideg. Sokszor jártam már így ,és az a tapasztalatom hogy mivel nincs lázam nem is igazán foglalkoznak velem és nem vesznek komolyan. Valami tuti nincs rendben velem,mert nem hogy lázam nincs de lejjebb megy a hőm! Most is 36,1mértem.

#láztalanság
2019. jún. 18. 22:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Velem ugyanez szokott lenni. Soha nem vagyok lázas, de minden tünet jellemző rám, amit fent leírtál. Szerintem egy megfázás nem feltétlenül jár lázzal, sőt. Ha influenzásak lennénk, biztos belázasodnánk. De sima megfázásnál szerintem nem annyira jellemző. Egyébként meg minek foglalkozzanak veled? Én amikor ez van magamat kúrálom ki, semmi felesleges gyógyszerszedés...Coldrex vagy Neo citran, Strepsils, orrspray, inhalálás, C vitamin szedése,ha meg fáj a torkod is akkor sós vízzel gargalizálni. Ennyi.
2019. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem vagy lázas, mert nincs gyulladás a szervezetedben.
2019. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És pontosan hogy foglalkozzanak veled és vegyenek komolyan? Feküdj le aludni, ahhoz nem kell családi hátszél.

(Egyébként rosszmájúan azt mondanám, hogy fertőzd meg őket, akkor majd legalább magukat komolyan veszik.)

2019. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem a coldrex,meg társai nem segítenek! Már beszedtem egy dobozzal. Sajnos asztmám szénanáthám és krónikus bronhitisem van. Rengeteg trutymó jön ki belőlem,és antibiotikumot szedek.
2019. jún. 18. 22:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Én a háziorvosomra mondtam hogy nem vesz komolyan! Mindig megkérdezi hogy van e lázam,és mikor mondom hogy nincs néz rám mint valami ufora. Pedig már 100szor mondtam neki hogy soha nem lázasodom be!
2019. jún. 18. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez van és asthmám is van szóval tudom hogy nagyon nehéz kilábalni ebből, én azt szoktam mondani hogy hőemelkedésem volt

Nem vagyok lázasodós fajta, max 37,5-ig ha jutok, még akkor is mikor kezdődő tüdő gyulladásom volt, szóval nem törvényszerű hogy gyulladás mellett láz van.

De egyébként nekem az aspirin plus c bevált kisebb megfázásokra

2019. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De akkor adott antibiotikumot, hogy vegyen még ennél is komolyabban, mit kéne még tennie?

Egyébként ha vírus, akkor még antibiotikum se kell, meg semmi, csak az idő, a pihenés és a saját immunrendszered.

2019. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!