Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hanyasos hasmeneses virus...

Hanyasos hasmeneses virus utan hogyan tegyem rendbe az emesztesem? Mit egyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Vagy rosszat ettem vagy virust kaptam, erosen hánytam majd hasmenés volt parnapig. Ez elmult, de nehezen emesztek. Mit tanacsoltok?

#hasmenés #étrend #rossz emesztes
2018. aug. 16. 08:00
 1/2 anonim válasza:
Vegyél be normafloret mindennap reggel , egyél nagyon kevés pirítóst majs sok vizet , vitamint fogyassz, ebédre szintén csak.koplalsz vagy pirítós ez megoldja.
2018. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felbomlott a bél flórája,valamint lehet gyulladásban van még enyhén a bélnyálkahártya is.Jók a probiotikumok,natúr joghurt,még jobb a kaukázusi kefír.Kímélő ételek,nem zsíros-fűszeres nehéz kaják.Inkább többször egyél keveseket.Sok folyadék,gyenge tea,víz.Gyümölcslé,szénsavas italok,kávé még nem ajánlott.
2018. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!