Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fülfájás ellen mit tegyek?

Fülfájás ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szoktam túl gyakran beteg lenni, eddig kb 12-16 napot hiányozhattam a suliban, ez is rekordnak számít, mert előző években még kevesebbet voltam beteg.

Na de 3-4 ilyen betegség alkalom óta fáj a fülem amikor beteg vagyok, olyan mintha melegebb is lenne, először csak csuklásnál, ásításnál érzem, tehát amikor nyomás nehezedik rá. Aztán már egyre jobban fáj, mintha zúgna, tompábban hallok, nem tudok arra az oldalamra fordulni mert akkor erősen belehasít a fájdalom.

Nem folyamatos, de azért kellemetlen.

Ma voltam orvosnál, de nem fül-orr-gégésznél, ráadásul pont utána kezdett el fájni.

Itthon mit kezdjek vele, amíg nem megyek újra orvoshoz?



2017. máj. 11. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszertàrban lehet venni csöppet fülfájàs ellen. Ha kéred tudják mire gondolsz. Próbáld meg azt, 1 nap alatt segít.

Ha mégsem, akkor màs bajod lehet.

2017. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2017. máj. 12. 13:03
 3/3 anonim válasza:
salvusz vizt próbáld ki, az nagyón jó. Emelett még lehet orrspréket (a legjobb ha gyógyszertárba kevertet hazsnálsz) meg különféle gyógynövények vannak még, nézz utánna. aztán még lehet venni uv lámpát ami nagyon hatásos és azzal 5-5 percet lámpázni bal, jobb füled. Ha ezeket 1 hónapig csinálod és nem múlik el, és az orvosok semmit nem látnak vagy nem tudják mit csináljanak stb akkor menj el egy "sámánhoz"(természetgyógyász.) Hegyre nyaraláskor semmi képp ne menj.
2017. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!