Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hol találom meg a neten azt a...

Hol találom meg a neten azt a bizonyos Update kód-táblázatot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon olvastam, hogy "a puffasztott rizs a norbi update táblázatban 1-es kódú, tehát nyugodtan lehet enni."

Miféle táblázat? Van ilyen? Be tudná nekem valaki linkelni valahonnan, mert hiába google-öztem, csak "Ez a weboldal nem érhető el" oldalakra bukkantam ezzel kapcsolatban. Köszönöm!! :)



2015. máj. 17. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha az ember kicsit utánaolvas és a saját józan eszét használja az effélék eldöntésében, a saját egyéni mutatói függvényében.

Ha egész nap pufirizst eszel, az nem feltétlenül jó. De ha táblázatok alapján, vakon hiszel másoknak, az sem.

2015. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát keresel egy olyan táblázatot, amiben a nagy inzulinválaszú kaják úgymond 'oké' kódot kapnak?


Hát rajzolhatsz magadnak is ilyet.


Cukor, rizs, hamburger 1-es, fő hogy vastag szalonnát növesszenek az emberre.


Zöldségeket dobd a 3-asba húsokkal együtt, nem okoznak betegséget, hízást, anyagcsere zavarokat, nem is izgalmasak már.


A rizs az töltelékkaja, éhezőknek. Meg nekem, ha 1-2 szeletet elropogtatnék, de baromira nem lesz 1-es, jó vagy ajánlott, mert a rizs mindig is csak keményítő volt, nem étel pusztán takarmány. Takarmánnyal akarsz fogyni? Add a sertésnek, te meg edd meg a húst.

2015. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy érzem kicsit fura stílusban írtam, bár nem tudnám megfogalmazni miért érzem ezt.


Guglizz rá az update kódokra vagy nézd meg van erről könyv is ha jól tudom. De ezek úgyis változnak, Norbi most éppen a paleót nyomatja.


Szerintem inkább ésszel egyél, mint mások 'kategóriáit' követve, a jó kis rizzsel hiába 1-es (már ha tényleg az) gyorsan felszívódó ch, majdnem olyan mint a cukor. Zöldségekkel jobban járnál, bár pár szelet ha jólesik annyi tényleg belefér egy nap.

2015. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D Egy szóval sem mondtam, hogy ha meglátom a táblázatot, akkor onnantól aszerint fogok étkezni és élni, csak kíváncsi vagyok és meg szeretném nézni, hogy mi van benne.

Azóta egyébként megtaláltam... Nem erre számítottam. a saját márkás méregdrága kajáit kódolja csak, nem úgy általában a natúr csirkehúst meg a zöldbabot, stb... Szóval mit sem ér, mert én azokat nem vásárolom meg.

2015. máj. 17. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!