Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet gyorsítani a...

Hogy lehet gyorsítani a függőségekről való leszokást?

Figyelt kérdés

Nekem nem a szokásos cigi/drog/alkohol a gyengém, hanem az étel.

Nem vagyok elhízott, sportolok, focizok minden nap, így azt hallom mindenkitől, hogy de jó nekem, nem kell figyelnem arra mit eszem, úgyse hízok. Na igen, csak én érzem hogy a sok kaja, aminek egy jó nagy része finomított szénhidrát, megárt hosszú távon.

Egyre gyakrabban van valami bajom, pl fejfájás, a közérzetem rosszabb, fáradékonyabb vagyok. Olyan dolgok ezek, amit az átlag magyar már elfogadott, ez az élettel jár, stb, de én hülyeségnek tartom, tudom hogy egy normálisabb étrenddel sokkal jobban érezném magam, csináltam is már, csak nem sokáig tartott.


Pár éve sokkal rosszabb volt, gyakrabban voltak éhségrohamaim, főleg ha valami stresszes helyzeten mentem át, tehát fokozatosan javul, csak jó lenne valahogy felgyorsítani, hogy végre valahára elmondhassam, hogy egy normális, kiegyensúlyozott étrendem van.



2019. júl. 24. 23:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!