Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éles hang elalvás előtt. Mi...

Éles hang elalvás előtt. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Néha, mielőtt álomba merülnék, éles hangra riadok fel, de ez a hang a fejemben keletkezik, rendszerint elektromos kisüléshez, fémes hanghoz, vagy digitális zajhoz (amikor beakad a CD) hasonló rövid, de rendkívül hangos zaj. Fogalmam sincs mi lehet ez, szerencsére ritkán fordul elő. Köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 28. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menny el orvoshoz!

Neurologushoz,füll-orr gégészetre vagy pszichiáterhez.

2019. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Talán.

2019. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is rákerestem, és olvastam ezt a cikket, de mivel azt írja, hogy "a tünet jellemzően az alvási idő első harmadában jelentkezik", nálam meg mindig az álomba merülés alatt, ezért nem voltam biztos benne. De csak "jellemzően" tehát lehet ez másfajta eset.

Szerencsére kb. évi egy-két alkalom, tehát nem zavaró, mindenesetre nagyon érdekes. Ezért próbálok utánajárni.

Köszönöm.

2019. júl. 28. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!