Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 8db Atarax+ 2 mg frontintol...

8db Atarax+ 2 mg frontintol lehet bajom?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mégis minek csinálnád? Totálisan értelmetlen! Ha nem hatékony az orvos által előírt gyógyszerezésed, akkor holnap menj vissza a pszichiáteredhez akár időpont nélkül is. És pszichoterápiára is kéne járnod!
2019. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, max alszol egy jót. Ha rendszeresen szeded, akkor még az se.
2019. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért csináltam mert rettenetesen szorongok, és óránként jönnek rám a panikrohamok.elvileg csak ataraxot kéne szednem de semmi hatása
2019. júl. 28. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Holnap orvos, addig meg bírd ki. Hallgass vidám zenét. Mióta szeded ezt a gyógyszert?
2019. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Hallgass szorongás oldó meditációt neten. Nem megoldás, ha tele tömöd magad gyógyszerrel. Addig jó csak amíg alszol, aztán kezdődik előről.

Hidd el nekem is volt napi 3-4 pánikrohamom is, illetve nyugtató nélkül nem telt el nap. De ennyit sosem vettem be! Aztán mentem pszihoterápiára, illetve minden nap többször hallgattam autogén tréninget, gyógyító meditációt! Próbáld ki!!! Nyugtató nélkül élek azóta!

2019. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2019. júl. 30. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!