Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Extasy es speed hasznalat...

Extasy es speed hasznalat utan hanyinger es hasmenes?

Figyelt kérdés
Lehet a ‘szerhasznalat’ a felelos ezekert?

2019. júl. 31. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha ilyen szarokat használsz, remélem össze is fsod majd magad nyílvánosan.


Most pedig viccen kívül:

Szerinted ezek a hulladék sz.rok pont ilyesmit ne okozhatnának? Szerencsétlen szervezeted próbál tőle megszabadulni.

2019. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
igen lehet emiatt hányinger/hasmenés de ha nagyon szarul vagy menj be az ügyeletre
2019. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves valaszado, olyanok tapasztalatara, tudasara vagyok kivancsi, akik jartasak a temaban, a szidalmazasnak, kipktatasnak helye nincs. Egy közeli bararom szenved a leirtaktol 3. napja, aminek kapcsan kezdek aggodni. Orvoshoz nem akar menni, es azt mondja, gyomorrontas, viszont en ebben nem vagyok biztos. A kerdesem lenyege, hogy ilyen hosszu idon keresztul fennallhatnak a tunetek a leirtaktol?
2019. júl. 31. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Ha extasy nélkül öngyilkos akarsz lenni, akkor menj elvonóra, mert függő vagy, ne privátot írogass, hogy ki a szar.


Ha van akaraterőd és végigcsinálod, akkor nem lesznek ilyen problémáid.

2019. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 haleyless válasza:
100%
Hali, az ecstasy eseteben konkretan amikor 'feljossz' lehet hasmenesed, hanyasod, a spuri pedig gyorsithatja az anyagcseret, viszont vizet von el, szoval nem tud ilyen jellegu hasmenest okozni (csak tobbszor jarsz ki de az normalis). Orvos persze nem vagyok, de nem hinnem hogy ez az oka. Azonban ha sokat hasznalt a baratod, ekozben keveset evett, vegig bulizott, legyengulhetett az immunrendszere es elkaphatott valamit. A lenyeg hogy sokat igyon (foleg ha barmit hasznal a fentiek kozul)
2019. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
80%
Nem tudom én még sosem tapasztaltam ehhez hasonló mellékhatásokat , de rengeteg félét már igen. A lényeg ha van eszed ne keverd a kettőt ha nem akarsz bajt kb 50 órát voltam fent egy huzamban a pupillam a megszokottnál is jobban kivolt tágulva ezt értsd úgy hogy a szemem színe kb 1mm -re látszódott . Nem egyszer volt ez idő alatt hogy kiestek kisebb nagyobb intervallumok 5-6 órák amikor magamnál voltam , de még sem emlékszem semmire . Ezen kívül mondjuk a szívemet ki tártam mindenkinek és a megszokottnál is boldogabb voltam , DE a másnap az kegyetlen volt cserepes száj folyamatos ki száradás ,erős és gyors szívverés , 10 percenként hugyozni járni már ha két lábra tudsz állni mivel víz szintből hirtelen függőlegesbe pozicionálni magad az kegyetlen 3,5 óra ki is esett mert elájultam az első lépés után ,elsőnek a hallasom utána a látásom szállt el és a földön keltem enyhe test remegéssel . Majd hideg zuhany és folyadék bevitel és valami könnyen emészthető étel és vissza az ágyba szenvedni mivel még mindig nem tudsz elaludni és megy az agyalás ami az egyetlen pozitív utó hatás , pont érzelmi válságban voltam és nem tudtam dolgokat elfogadni és megérteni (tegyük hozzá , hogy depressziós vagyok így amúgy is nehezebben lépek túl a dolgokon és folyamatos stresszben vagyok) , de az agyalás szakaszban ezek így mind világossá válnak. Majd mikor a szervezeted már teljesen elfárad végre el tudsz aludni (péntek 05:00 kor keltem este 20:00-21:00 között amfetamin (kb 5-6 utca)+ EKI kombó szombat 02:00 -08:00 íg kb akkor esett ki minden 10:00 otthon szenvedős rész Vasárnap 01:00 kor a szervezetem teljes mértékben elfáradt és alvás vasárnap 8:00 kor ébredés a szervezetem úgy érezte ennyi elég volt neki és nagyjából semmi baj nem volt bár a hirtelen felállással még vigyázni kell mert könnyen elajulhat az ember , rövid időre 20-30 másodperc aztán fel kellsz és csinálod a dolgod tovább. Bevallom őszintén nagyon nem éri meg teljesen szét cseszed magad nem kevés időd megy rá mire újra azt mondhatod hogy most már minden jó . Tényleg jó dolog az az 5-9 óra boldogság érzet de ami utána jön az kegyetlen , bár erős depressziót nem tapasztaltam semmivel sem éreztem magam szomorúbbnak mint amennyire szoktam és a szerek hatására nem egy két dolgot át tudtam gondolni , de ha egyszer rá kapsz nagyon nehéz leszállni róla te magad sem fogod észre venni hogy függő vagy csak majd arra eszmélsz hogy eddig elég volt 2 utca most meg már 8-9 utca kell hogy érezz valami hatást tőle. Ha csak ritka használó vagy havonta 1x - 2x akkor még most hagyd abba mert mikor már a szervezeted kérni foglya nehéz lesz neki ellent mondani, főleg hogy nehéz jó minőségű cuccot szerezni és már nem lehet tudni mit is kevernek bele pluszba .
2019. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!