Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyen vagyok, Na de...

Tündérhegyen vagyok, Na de érdemes is maradni?!

Figyelt kérdés
Tündérhegy/Psziho/Rehab Orszagos Rehabilitacio.. Szoval bekoltoztem. Eddig eleg rosszakk a megerzeseim,a kezelom egy pszihologus.. nem is kepzett(o mondta) plusz nem is szimpatikus. A kozosseg mufurc es nem azt latom hogy olyan befogadoak lennének.. sőt.. Lesz ez meg jobb is? Valaki volt bent? Ugyanilyen nehez volt neki is eloszor? Van ertelme maradni ha a meglatasaim ilyenek..?!

2018. márc. 6. 16:05
 1/2 Bence675 válasza:
100%
Én a kassairól hallottam dolgokat, de azok nem szépek. Oda ha bemész csak akkor engednek ki, ha a pszichiáter is azt mondja
2018. márc. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló, én azt hallottam, hogy lapos a Föld. Szerencsére nem adok tovább ilyen fals információkat. Te se tedd. Én voltam bent, több mint 3 hónapot. Nehéz volt? Persze. Sokszor éreztem úgy, hogy nincs is értelme? Igen. Segített? IGEN! Nyilván nem tudnak mindenkinek segíteni és ők valójában csak asszisztálnak hozzá. A helyedben mindenképp adnék egy esélyt, hiszen ilyen lehetőséged nincs túl sok. Érdemes kihasználni. Mégis milyen veszíteni valód van? Bent mindenkinek problémái vannak. Kezdj el nyitni feléjük és akkor jó kis csapat alakulhat ki. Azt kétlem, hogy nem szakképzett, amikor én voltam bent (2 éve), akkor mindegyik terapeuta klinikai szakpszichológus volt és értették is a dolgukat. Szóval csak hajrá, adj esélyt magadnak. Ha mégsem segít, akkor is legalább megpróbáltad!
2018. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!