Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hajlamos vagyok pánikrohamr...

Ha hajlamos vagyok pánikrohamra akkor elmenjek egy temetésre?

Figyelt kérdés
Szeretném kikérni a véleményetek, ugyanis nem tudom megmerjem-e “kockáztatni”. Sok helyen rámtört már a roham, önkontrollal sikerül visszafognon, hogy ne a legrosszabb helyen érje el a tetőfokát, de valami borzalmas érzés még akkor is, ha magamba fojtom. Adott a lehetőség, hogy menjek vagy ne, szerintetek mit csináljak? (Mondjuk utána a halotti toron muszáj megjelennem, nagyon félek higy rámtör ott is)
2019. aug. 3. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:
visszafognom* hogy* ne haragudjatok a gépelési hibákért;)
2019. aug. 3. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ. gondolom voltál már életedben temetésen?

nekem is ovlt pánikrohamos időszakom de temetésen nem jött rám, max sírtam egy kicsit.

2019. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tomegtol tartasz, vagy a hangulattol? Kozeli hozzatartozo? Szedsz gyogyszert? En elmennek ha kozeli volt, lehet kesobb megbannad, ha nem mesz. En is panikos vagyok, a legkozelibb hozzatartozom az dedim volt akit temetni kellett, ram sirogorcs tort akkor, nem rosszullet, igy ki is sirtam magambol a feszultseget.
2019. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Én is pánikos vagyok évek óta, márciusban temettük a nagymamámat. Nem voltam rosszul, a sírás sokat segít a feszültség levezetésében. Ha nem bízol magadban, akkor egy nyugtató előtte, olyan helyre állj, ha tudsz, ahonnan viszonylag észrevétlenül el tudsz tünni, ha gáz van. Remélem nem lesz gond, és részvétem!
2019. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típusú pánikroham, mi szokta előidézni.


Nekem a temetés sose volt gond (saját apám temetésén voltam még kamaszként, egész jól bírtam) de apróbb dolgokon már képes vagyok elveszíteni a kontrollt - múltkor konkrétan egy rágót kellett volna vegyek, de valamin túlpörgött az agyam.

2019. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a temetésen tör rád, akkor sincs katasztrófa. Segíteni fog a többi ember. Pláne, hogy ha tudják, hogy van benned annyi, hogy a problémáid ellenére is vetted a bátorságot, hogy elmenj megadni a végtisztességet.
2019. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!