Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax 0.25 -kiirta a doki...

Xanax 0.25 -kiirta a doki panikrohamra. Segít? Valaki szedi?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 12:38
 1/10 A kérdező kommentje:
De főleg csak akkor kell bevenni ,ha elkap a szédülés, rosszullét. Így is segít ha csak néha bekapok egyett ? Meh nem próbáltam
2019. jún. 25. 12:39
 2/10 A kérdező kommentje:
Szorongásra nem írt semmit
2019. jún. 25. 12:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nyugtató/feszültségoldó, a benzodiazepinek családjába tartozik.


Az egyik legaddiktívabb szer, nagyon sokan rá vannak állva, a dokik úgy adják, mint a pez cukorkát az állatos tartóka.


Ugye ilyenkor csak az a vicc, hogy ez teljesen legál, ha elmegyek a háziorvosomhoz 10 percen belül be tudom magam lőni a xanaxal (de nem akarom!), de ha egy kis füvet találnak nálad, már elbasszák az életed. :DDDD

2019. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemrég szedtem 1 hete álltam le róla és azóta megint vannak pánikrohamim én reggel este szedtem egyet, de többet nem nagyon szabad, este csak akkor szedj ha éjszaka is rosszul tudsz lenni(én így tudom, de inkább kérdezd meg az orvosodat hogy hogyan kell adagolnod)
2019. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pszichiáter írta fel vagy körzeti?


A pszichiáter szorongásra más típusú gyógyszert szokott felírni amit folyamatosan lehet szedni és nem lehet nagyon hozzászokni. A xanax is előfordul, de csak a fő gyógyszer mellett alkalomadtán.


Tényleg vigyázz vele, mert nagyon nagy függőséget okoz.

2019. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarom szedni minden nap. Csak ha elkap a pánik, vagy reggel ha felebredek és szédülök és nem tudok felkelni Ne adj isten csak akkor.
2019. jún. 25. 14:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Egész nap jól vagyok. Csak a reggel rossz . Kiirt amúgy Asentrat, de nem kell nekem néha 3 hónapig nincs is semmi
2019. jún. 25. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:
A xanaxot nem akkor kell beszedni amikor már rosszul vagy mert fél óra múlva fog hatni kb. Ezért ha pl reggelenként vagy rosszul akkor szedd be előtte (még egy előző kommentelő vagyok, csak nem tudom melyik)
2019. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" A xanaxot nem akkor kell beszedni amikor már rosszul vagy mert fél óra múlva fog hatni kb. Ezért ha pl reggelenként vagy rosszul akkor szedd be előtte (még egy előző kommentelő vagyok, csak nem tudom melyik)"


TE NE ADJÁL MÁR TANÁCSOT GYÓGYSZER TEKINTETÉBEN AMIKOR MARHASÁGOT BESZÉLSZ.


Ha már reggel beveszed , amikor fogalmad sincs, hogy lesz-e szükség rá vagy sem. Magyarán szólva, sokszor azt fogod hinni, hogy szükséged van rá ("nehogy megint roham legyen, inkább beveszem reggel" - pedig nem lett volna roham), azonban mondjuk kiderülne, hogy nem is volt aznap semmi. Viszont ha akkor veszed be, amikor rohamod van, akkor sosem fogod feleslegesen bevenni, és ha fél óra kell, hogy hasson, akkor nem bizonytalan időn belül fogsz megnyugodni, hanem tudod, max fél óra lehet az egész. Ráadásul ha nyelv alá beteszed ( fosssy az íze :D ) , akkor jóval hamarabb fel tud szívódni.


A doki azt mondta, akkor szedje, ha roham van. De jön valaki a netről, valaki abszolút ostoba, és azt mondja: te szedd be minden reggel :D


Istenem, ha valaki ennyire ostoba, miért kommentel gyógyszer témában? De tudom, neked a xanax az egy ilyen pez cukorka, finom, nyami, jól leszek tőle. Majd nézd meg ha egyszer abba akarod hagyni.

2019. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyok köszönöm a válaszokat. Épp ez az ,hogy nincs minden nap panikromahom,sőt egyszer max két hónapban.Viszont szorongok elég gyakran,de nem hiszem,higy rögtön antide.kene szednem. Készülünk nyaralni,és ha kéne akkor ezek szerint segitene.
2019. jún. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!