Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, vagy...

Depressziós vagyok, vagy ezeket csak a PTSD-m csinálja?

Figyelt kérdés

Azért nem tudok dűlőre jutni, mert a tüneteket, amiket felsorolok, korábban ugyanúgy előidézte a PTSD is jórészt, viszont most felmerült bennem, hogy mi van, ha ez más...


- Nem érdekelnek a hobbijaim, kedvelt tevékenységeim. Ha ajándékot kapok, örülök neki... de enyhébben, közömbös vagyok rá, akkor is, ha olyan dologról van szó, amit régóta szeretnék.


- Állandóan alszok, pár órát vagyok ébren, akkor pedig alig tudok mozogni.


- Fáradt vagyok mindenféle fizikális és agyi tevékenységhez is, úgy érzem, kollektíve fáradt vagyok az élethez - meghalni nem akarok.


- Érzéketlenség és letargia között változik a hangulatom.


- Úgy érzem, napról-napra egyre rosszabb, hogy nem tudom kezelni.



2019. aug. 7. 23:33
 1/2 anarchy666 ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondanám, hogy középsúlyos depresszió, esetleg burn out szindróma állhat a háttérben.
2019. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezeket szerintem érdemes lenne elmondani a pszichiáterednek, aki az esetedet alaposan ismerve el fogja tudni dönteni, hogy ezt a PTSD-d okozz, vagy esetleg valamilyen másik mentális gond. Mi ezt itt felelősen nem tudjuk megállapítani.

2019. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!